Tascam DR-05 czy Tascam DR-07 czy ...?

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
Arkana_Flow
Posty: 178
Rejestracja: wtorek 28 paź 2014, 00:00

Tascam DR-05 czy Tascam DR-07 czy ...?

Post autor: Arkana_Flow » niedziela 30 lis 2014, 22:25

Witam,


Zamierzam sprawić sobie na gwiazdkę rejestrator przenośny, mam parę wybranych modeli, jednak chciałbym sięgnąć opinii kogoś kto jest "w temacie".


Najbardziej przekonały mnie rejestratory firmy Tascam. Próbki z rejestratorów firmy Zoom (tak wielce wychwalanych) to dla mnie kicha i krzywda dla ucha...


Polecacie te Tascamy? A może jakaś inna alternatywa?


Rejestrator będzie wykorzystywany do zgrywania dźwięków miasta, natury, występów, festiwali, które później będę chciał wykorzystywać w moich produkcjach.


Ważną kwestią jest, że będę używał tylko mikrofonów wewnętrznych. Zależy mi też na wytrzymałym rejestratorze, ponieważ będę go nosić cały czas przy sobie. Jeśli to pomocne to mieszkam w bardzo wietrznym mieście..


Czy te Tascamy są warte zachodu??


 


Pozdrawiam

Muzyką zajmuję się od 2003 roku. Zaczynałem jako raper. Obecnie wchodzę w świat producenski. Pracuję z samplami (głównie na Akai MPC) jak i z żywymi instrumentami. Studiuję produkcję muzyczną na uczelni w Edynburgu, Szkocji.

ODPOWIEDZ