I stał się cud! Forum EIS 2015

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
chantizstudio
Posty: 419
Rejestracja: sobota 26 maja 2007, 00:00

Re: I stał się cud! Forum EIS 2015

Post autor: chantizstudio » wtorek 13 sty 2015, 15:59

...... Fajne. Ale same hity klasy B ..... pozatym facet
porozciągał utwory do tempa. ...




Eee tam, czepiasz się już
No jest oczywiste że musiał je dopasować do tempa całości, tyle że to nic nie zmienia .
A czy są to hity ''klasy B'' to nie wiem, bynajmniej nie jest to
muzyka która się pasjonuje
''po to są gały w syntezatorach , zeby kręcić aż uzyska się to czego się szuka'' AdamZ

Awatar użytkownika
chantizstudio
Posty: 419
Rejestracja: sobota 26 maja 2007, 00:00

Re: I stał się cud! Forum EIS 2015

Post autor: chantizstudio » wtorek 13 sty 2015, 15:59

A jeśli chodzi o edycję postów, to na Operze 26 wszystko jest ok
''po to są gały w syntezatorach , zeby kręcić aż uzyska się to czego się szuka'' AdamZ

Awatar użytkownika
matiz
Posty: 3424
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2003, 00:00
Kontakt:

Re: I stał się cud! Forum EIS 2015

Post autor: matiz » wtorek 13 sty 2015, 19:31

Obsługa forum na smartfonie - masakra. Rzeczywiście bazary teraz lepiej uporządkowane się wydają


 


[addsig]

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: I stał się cud! Forum EIS 2015

Post autor: Zbynia » środa 14 sty 2015, 22:54

Cóż

Brak wersji mobilnej...

Rzadko korzystam z netu ale kilka stron widziałem genialnie dopasowujących się do różnych ekranów - zawsze 100% czytelności.
Jednak nie jest to oczywistością

Awatar użytkownika
matiz
Posty: 3424
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2003, 00:00
Kontakt:

Re: I stał się cud! Forum EIS 2015

Post autor: matiz » środa 14 sty 2015, 23:17

...Cóż

Brak wersji mobilnej...

Rzadko korzystam z netu ale kilka stron widziałem genialnie dopasowujących się do różnych ekranów - zawsze 100% czytelności.
Jednak nie jest to oczywistością ...
 


To nie tyle chodzi o brak wersji mobilnej, tylko po prostu na telefonie widać, jakie to wszystko zabałaganione jest i niekonsekwentne. Różne strony przeglądam, zawsze w wersji pełnej, i w miarę szybko możńa się doklikać, gdzie się chce - tu niestety wychodzą dziwa, zbyt blisko siebie linki (i opera po kliknięciu zamiest przejść do adresu powiększa) i ogólna pstrokacizna... Nawet na laptopie trafienie kursorem myszy w "dwójkę", zeby przejść do drugiej strony wątku jest niezłym wyzwaniem, pomijając fakt, że od przynajmniej dziesięciu lat fora bez problemu przekierowują na ostatni post w wątku. Dodajmy do tego brak możliwości wstawiania obrazków przy jednoczesnym rozwalaniu strony przez obrazki wstawione nieformalnie, ale zgodnie z htmlem... Generalnie strona eis wygląda jak onet 15 lat temu - poprawa jest, po ostatniej zmianie jesteśmy w XXI wieku ;)


A onet 14 lat temu wyglądał tak:


http://marketingowo.blox.pl/resource/onet.jpg


[addsig]

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: I stał się cud! Forum EIS 2015

Post autor: DJOZD » czwartek 15 sty 2015, 09:39

......C
A onet 14 lat temu wyglądał tak:
http://marketingowo.blox.pl/resource/onet.jpg...

Wręcz idelane na taki wypasiony monitor i 1024x756 http://diprocon.pl/product_picture/1000x/d8f8ba1e19805076a851246a41aec357.jpg

Mobilna wersja jest nie do przejścia w tym serwisie. Musieliby zmienić lokalizcję forum i nowa aplikacja. Dwa - przenoszenie bazy danych.


Awatar użytkownika
Helium
Posty: 26
Rejestracja: piątek 22 cze 2012, 00:00

Re: I stał się cud! Forum EIS 2015

Post autor: Helium » czwartek 15 sty 2015, 09:58

...
...Cóż

Brak wersji mobilnej...

Rzadko korzystam z netu ale kilka stron widziałem genialnie dopasowujących się do różnych ekranów - zawsze 100% czytelności.
Jednak nie jest to oczywistością ...
 

To nie tyle chodzi o brak wersji mobilnej, tylko po prostu na telefonie widać, jakie to wszystko zabałaganione jest i niekonsekwentne. Różne strony przeglądam, zawsze w wersji pełnej, i w miarę szybko możńa się doklikać, gdzie się chce - tu niestety wychodzą dziwa, zbyt blisko siebie linki (i opera po kliknięciu zamiest przejść do adresu powiększa) i ogólna pstrokacizna... Nawet na laptopie trafienie kursorem myszy w "dwójkę", zeby przejść do drugiej strony wątku jest niezłym wyzwaniem, pomijając fakt, że od przynajmniej dziesięciu lat fora bez problemu przekierowują na ostatni post w wątku. Dodajmy do tego brak możliwości wstawiania obrazków przy jednoczesnym rozwalaniu strony przez obrazki wstawione nieformalnie, ale zgodnie z htmlem... Generalnie strona eis wygląda jak onet 15 lat temu - poprawa jest, po ostatniej zmianie jesteśmy w XXI wieku ;)

A onet 14 lat temu wyglądał tak:

http://marketingowo.blox.pl/resource/onet.jpg ...
 






Dobrze prawisz ale są tu tacy co wmawiają mi, że jestem ten be bo sie skarżę na cos co wygląda jak onet 14 lat temu :)


Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: I stał się cud! Forum EIS 2015

Post autor: DJOZD » czwartek 15 sty 2015, 10:07

.....
Dobrze prawisz ale są tu tacy co wmawiają mi, że jestem ten be bo sie skarżę na cos co wygląda jak onet 14 lat temu :)...

Nikt nie chwiali tego dziwnego bazarowego klimatu. To jest trochę tak jak w tym dowcipie:

Pytanie do muzyka: z czego żyjesz?
Muzyk: z przyzwyczajenia.

Tak właśnie to forum wygląda Dobrze byłoby to w końcu zmienić.

Awatar użytkownika
preceli
Posty: 2452
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2004, 00:00

Re: I stał się cud! Forum EIS 2015

Post autor: preceli » czwartek 15 sty 2015, 15:41

...Dobrze prawisz ale są tu tacy co wmawiają mi, że jestem ten be bo sie skarżę na cos co wygląda jak onet 14 lat temu :)...
Nikt nie chwiali tego dziwnego bazarowego klimatu. To jest trochę tak jak w tym dowcipie:
Pytanie do muzyka: z czego żyjesz? Muzyk: z przyzwyczajenia.
Tak właśnie to forum wygląda Dobrze byłoby to w końcu zmienić...


A na co chcałbyś je zmienić/zamienić?
Bo się rozpisałeś, ale nie dopisałeś!
Wiedza zawsze ileś tam kosztuje, głupoty i niewiedzy nie da się oszacować.

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: I stał się cud! Forum EIS 2015

Post autor: DJOZD » czwartek 15 sty 2015, 18:00

.....
A na co chcałbyś je zmienić/zamienić?
Bo się rozpisałeś, ale nie dopisałeś!...

Na odrębną stronę, z wysokiej jakości współczesną aplikacją - przeznaczoną tylko do
forum. Z możliwością update'u, modelowania layout'u itp. Na wzór PCLab - nikomu nie
przeszkadza fakt że forum jest odrębną podstroną tego serwisu. Nie twierdze że tamten
silnik jest idealny, ale sam fakt że strona byłaby odrębnym bytem uwolniłby właścicieli
tej strony od problemu jaki mają teraz - czyli all in one (nie ruszaj bo się zawali
)

Tyle że .... ja doskonale zdaję sobie sprawę dlaczego rękami i nogami trzymają się tej
koncepcji. Z racji oczywiście oglądalności eis.com i reklam. To transakcja wiązana. O
ile Pclab nakręca ruch news'ami i artykułami tak eis dzięki między innymi forum.



ODPOWIEDZ