Sontronics Helios - ile wart jest używany ?

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
wujekbania
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 00:00

Sontronics Helios - ile wart jest używany ?

Post autor: wujekbania » sobota 04 kwie 2015, 00:17

Witam, mam możliwość zakupu w/w mikrofonu, lecz nie wiem ile mogę za niego dać. Za nowy trzeba położyć około 2tys. lecz ten ma 2 lata, choć wiem, że nie był wiele eksploatowany.
Nie chce przewalić sprzedawcy, ani siebie, więc może ktoś z was podpowie cenę.
Wiem, że nie jest to firma specjalnie popularna, ale po przetestowaniu mic mi odpowiada do moich celów.
No i jeszcze jak to jest z tą dożywotnią gwarancją? Czy faktycznie jest to jakoś i na jakiej podstawie respektowalne?

fallworm
Posty: 471
Rejestracja: środa 30 lip 2014, 00:00

Re: Sontronics Helios - ile wart jest używany ?

Post autor: fallworm » sobota 04 kwie 2015, 17:48

...Witam, mam możliwość zakupu w/w mikrofonu, lecz nie wiem ile mogę za niego dać. Za nowy trzeba położyć około 2tys. lecz ten ma 2 lata, choć wiem, że nie był wiele eksploatowany.
Nie chce przewalić sprzedawcy, ani siebie, więc może ktoś z was podpowie cenę.
Wiem, że nie jest to firma specjalnie popularna, ale po przetestowaniu mic mi odpowiada do moich celów.
No i jeszcze jak to jest z tą dożywotnią gwarancją? Czy faktycznie jest to jakoś i na jakiej podstawie respektowalne?...
 




Jeżeli jest w dobrym stanie to 1200 PLN. Nie wiem jak jest z tą firmą natomiast w innych rejestrujesz produkt na stronie producenta i już.


ODPOWIEDZ