Pytanie o monitory

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Tymoteusz
Posty: 3
Rejestracja: piątek 23 paź 2015, 00:00

Pytanie o monitory

Post autor: Tymoteusz » niedziela 15 lis 2015, 15:19

Witam, jestem w trakcie budowy domowego studia i mam problem z doborem monitrów zastanawiam się nad trzema:


- krk rp6 g3


-krk rp5 g3


-Presonus eris e8


-Presonus eris e5


Wymiary mojego pomieszczenia to 3.5x3.8


Prosze o komentarz, Pozdrawiam


Zirds
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 29 sty 2015, 00:00

Re: Pytanie o monitory

Post autor: Zirds » niedziela 15 lis 2015, 18:45

...Witam, jestem w trakcie budowy domowego studia i mam problem z doborem monitrów zastanawiam się nad trzema:
- krk rp6 g3
-krk rp5 g3
-Presonus eris e8
-Presonus eris e5
Wymiary mojego pomieszczenia to 3.5x3.8
Prosze o komentarz, Pozdrawiam...

Nie ma się co zastanawiać i czekać na opinie innych osób. Liczy się Twój odbiór i to jak Ty mógłbyś wykorzystać to co posiadasz. Idź do sklepu muzycznego posiadającego studio odsłuchowe; Umów się przed tym z opiekunem studia by Ci przygotował te paczki, które chciałbyś usłyszeć, weź jakieś utwory w formacie WAV lub po kompresji, ale w lepszej jakości niż 192kbps. Utwory takie, które znasz bardzo dobrze i posłuchaj ich na tym sprzęcie jaki chciałbyś zakupić. Możesz też kupić paczki, je przesłuchać i odesłać jak Ci się nie spodobają.

Tymoteusz
Posty: 3
Rejestracja: piątek 23 paź 2015, 00:00

Re: Pytanie o monitory

Post autor: Tymoteusz » czwartek 19 lis 2015, 17:09

......Witam, jestem w trakcie budowy domowego studia i mam problem z doborem monitrów zastanawiam się nad trzema:
- krk rp6 g3
-krk rp5 g3
-Presonus eris e8
-Presonus eris e5
Wymiary mojego pomieszczenia to 3.5x3.8
Prosze o komentarz, Pozdrawiam...

Nie ma się co zastanawiać i czekać na opinie innych osób. Liczy się Twój odbiór i to jak Ty mógłbyś wykorzystać to co posiadasz. Idź do sklepu muzycznego posiadającego studio odsłuchowe; Umów się przed tym z opiekunem studia by Ci przygotował te paczki, które chciałbyś usłyszeć, weź jakieś utwory w formacie WAV lub po kompresji, ale w lepszej jakości niż 192kbps. Utwory takie, które znasz bardzo dobrze i posłuchaj ich na tym sprzęcie jaki chciałbyś zakupić. Możesz też kupić paczki, je przesłuchać i odesłać jak Ci się nie spodoba


Ok dzięki za odpowiedź na pewno tak zrboie ;), Pozdrawiam

jarasek
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 21 lis 2016, 00:00
Kontakt:

Re: Pytanie o monitory

Post autor: jarasek » poniedziałek 21 lis 2016, 12:50

.........Witam, jestem w trakcie budowy domowego studia i mam problem z doborem monitrów zastanawiam się nad trzema: - krk rp6 g3 -krk rp5 g3 -Presonus eris e8 -Presonus eris e5 Wymiary mojego pomieszczenia to 3.5x3.8 Prosze o komentarz, Pozdrawiam... Nie ma się co zastanawiać i czekać na opinie innych osób. Liczy się Twój odbiór i to jak Ty mógłbyś wykorzystać to co posiadasz. Idź do sklepu muzycznego posiadającego studio odsłuchowe; Umów się przed tym z opiekunem studia by Ci przygotował te paczki, które chciałbyś usłyszeć, weź jakieś utwory w formacie WAV lub po kompresji, ale w lepszej jakości niż 192kbps. Utwory takie, które znasz bardzo dobrze i posłuchaj ich na tym sprzęcie jaki chciałbyś zakupić. Możesz też kupić paczki, je przesłuchać i odesłać jak Ci się nie spodoba Ja bym wziął Presonus eris e8, kolega z https://sielskaklinika.pl/protetyka-sto ... na-gdynia/ też ma podobne zdanie na ten temat i mi polecał.
Pozycjonowanie i budowa stron internetowych http://www.beako.eu pozycjonowanie wizytówek google moja firma, adwords.

ODPOWIEDZ