Która klawiatura

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
pyza
Posty: 265
Rejestracja: sobota 06 lip 2002, 00:00

Która klawiatura

Post autor: pyza » czwartek 29 wrz 2016, 09:06

Która klawiatura waszym zdaniem będzie wygodniejsza.
Akai advanced
Nektar panorama p6
M audo ctrl 49
Alesis vx
Potrzebuję sterować vst instrumenty na scenie.
cubase 4 komplete 5 powercore fw samplelord extreme sample conwerter

jarasek
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 21 lis 2016, 00:00
Kontakt:

Re: Która klawiatura

Post autor: jarasek » poniedziałek 21 lis 2016, 12:48

...Która klawiatura waszym zdaniem będzie wygodniejsza. Akai advanced Nektar panorama p6 M audo ctrl 49 Alesis vx Potrzebuję sterować vst instrumenty na scenie. ... najlepiej sobie w jakimś sklepie przetestować, tak na opinii kogoś bym nie polegał, każdy ma inny gust, tak mi doradził z http://www.skupauttrojmiasto.pl/skup-samochodow-skup-aut-koszalin kolega najlepszy.

Pozycjonowanie i budowa stron internetowych http://www.beako.eu pozycjonowanie wizytówek google moja firma, adwords.

Awatar użytkownika
basset
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 22 lis 2016, 00:00

Re: Która klawiatura

Post autor: basset » wtorek 22 lis 2016, 14:03

......Która klawiatura waszym zdaniem będzie wygodniejsza.
Akai advanced
Nektar panorama p6
M audo ctrl 49
Alesis vx
Potrzebuję sterować vst instrumenty na scenie. ...

najlepiej sobie w jakimś sklepie przetestować, tak na opinii kogoś bym nie polegał, każdy ma inny gust....


no dokładnie, kolega ma racje :D ale jak chcesz znac moje zdanie to mysle ze akai, ja zawsze uzywam ich sprzetu i jestem zadowolony. mam słabość do nich :P
Witam :D

Awatar użytkownika
PWA
Posty: 919
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: Która klawiatura

Post autor: PWA » wtorek 22 lis 2016, 16:54

Nie bawiłem się Akai, ale słyszałem, że Advance, to całkiem niezła klawiatura + wtyczki + VIP, który jest nieoceniony, jeżeli chcesz używać jej na scenie, ponieważ jest on hostem i pozwala na używanie vst bez konieczności ładowania DAW. Niestety nie obsługuje VST3. Jak dla mnie to mankamentem tej klawiatury był by brak fader'ów.
Ja osobiście polecał bym Panoramę P6, którą ogrywałem jakis czas temu i jest to naprawdę przyzwoite urządzenie.
Warto też zerknąć na Novation SL Mk II i Arturię KeyLab... też zacne wynalazki

Arine41
Posty: 1
Rejestracja: piątek 03 sie 2018, 11:44

Re: Która klawiatura

Post autor: Arine41 » piątek 03 sie 2018, 12:09

Mam ta Alesis vx i jestem bardzo zadowolona.

___

Choreograf

ODPOWIEDZ