Estrada w aucie - tego jeszcze nie było

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
DZ1
Posty: 433
Rejestracja: poniedziałek 09 kwie 2007, 00:00

Re: Estrada w aucie - tego jeszcze nie było

Post autor: DZ1 » piątek 07 kwie 2017, 21:04

...


DZ1
Posty: 433
Rejestracja: poniedziałek 09 kwie 2007, 00:00

Re: Estrada w aucie - tego jeszcze nie było

Post autor: DZ1 » piątek 07 kwie 2017, 23:21

Zbynia, czytałeś (mój) pierwszy post? No chyba nie. Ale w skrócie, dobry bas już mam, teraz szukam czegoś co dobrze przeniesie wysoki bas, niski-środek, środek (i góre, ale na góre już mam ''zawodnika'') z odpowiednią mocą, reszte DSP załatwi, w koncu to tylko granie w aucie wiec bez przesady, jak już wspominałem, to co oferuje car-audio to dla mnie za mało (mało mocy).


laser777
Posty: 370
Rejestracja: czwartek 17 kwie 2014, 00:00

Re: Estrada w aucie - tego jeszcze nie było

Post autor: laser777 » poniedziałek 10 kwie 2017, 14:39

Jak byś miał przypadkiem jeszcze jednego wzmaka gdzieś w garażu na 8ohm i udało by ci się go zainstalować w aucie,miał byś miejsce na jeszcze jedną parę głośników np 10-12" i wolne kanały na DPSie( bo nie orientuje się ile pasm może to przetwarzać) To mógł byś sobie zrobić 4-way koszt głośników był by prawie taki sam jak byś zastosował trochę tańsze głośniki niż 18 sound np Beyma 5" 8ohm i np Celestion 10-12" na 4ohm.Efekt napewno był by lepszy. Ale na wzacniaczach samochodowych to się nie znam nie mam pojęcia ile to może kosztować,który jest dobry a który badziewny i ile to prądu konsumuje z akumulatora.

ODPOWIEDZ