Pro Tools 12.6 - warto robić upgrade do 12.8?

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
Elfuello
Posty: 339
Rejestracja: poniedziałek 15 lis 2004, 00:00

Pro Tools 12.6 - warto robić upgrade do 12.8?

Post autor: Elfuello » niedziela 09 lip 2017, 19:56

Siema! Jakiś czas temu zakończył mi się plan aktualizacji Pro Tools'a i się zatrzymałem na 12.6.


Przyznam się szczerze, że wszystko póki co chodzi dobrze, czasem się zatka przy VSTi, ale to normalne, gdy się przesadzi z ilością tracków ;) Z Cloud'a nie korzystam i nie mam zamiaru tego używać, a widzę, że to jakiś priorytet teraz w nowszych wersjach. Tak samo nie mam czasu na pierdoły typu "komponuj z innymi". Czy poza tym (bez wersji HD) są jakieś istotne zmiany, sensowne ulepszenia? Czytałem oficjalną listę, ale wiem, że to co oficjalne w teorii zazwyczaj dalekie jest w praktyce. 

Pluginy też używam swoje, więc nie potrzebuję ich łaski na dodatkowe, aktywne w trakcie trwania abonamentu.

Będę wdzięczny za wypowiedzi osób, które już dokonały aktualizacji, z góry dziękuję i pozdrawiam!


[addsig]
Universal Audio Apollo Twin / Adam A7 / Native Kontrol S49 / Native Komplete 10 Ultimate / Pro Tools 12 / Samplitude Pro X3 Suite

mia480@wp.pl
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 19 lis 2017, 00:00

Re: Pro Tools 12.6 - warto robić upgrade do 12.8?

Post autor: mia480@wp.pl » niedziela 19 lis 2017, 11:41

...Siema! Jakiś czas temu zakończył mi się plan aktualizacji Pro Tools'a i się zatrzymałem na 12.6.
Przyznam się szczerze, że wszystko póki co chodzi dobrze, czasem się zatka przy VSTi, ale to normalne, gdy się przesadzi z ilością tracków ;) Z Cloud'a nie korzystam i nie mam zamiaru tego używać, a widzę, że to jakiś priorytet teraz w nowszych wersjach. Tak samo nie mam czasu na pierdoły typu "komponuj z innymi". Czy poza tym (bez wersji HD) są jakieś istotne zmiany, sensowne ulepszenia? Czytałem oficjalną listę, ale wiem, że to co oficjalne w teorii zazwyczaj dalekie jest w praktyce. Pluginy też używam swoje, więc nie potrzebuję ich łaski na dodatkowe, aktywne w trakcie trwania abonamentu.Będę wdzięczny za wypowiedzi osób, które już dokonały aktualizacji, z góry dziękuję i pozdrawiam! ...xxxxxxxxxxxxx

ODPOWIEDZ