19 lat temu powstalo to forum ...

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

19 lat temu powstalo to forum ...

Post autor: DJOZD » sobota 23 sty 2021, 03:31

Czolem koledzy!

Nie było mnie tu dobrych pare lat. Szczerze mówiąc, od momentu zmiany silnika forum na nowy (to było konieczne, ale coś wtedy pękło). Czyli jakieś 5 lub więcej. Myślałem że forum już nie żyje, ale jak widać jakieś wpisy jeszcze się pojawiają.

Bywają tu jeszcze starsi użytkownicy? Dajcie znać.

Pozdrowienia :)

Awatar użytkownika
Darek
Posty: 74
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: 19 lat temu powstalo to forum ...

Post autor: Darek » sobota 23 sty 2021, 20:02

Pamiętam cię z dobrych czasów tego forum. Też wróciłem po pewnym czasie nieobecności. Chyba mamy podobny staż na tym forum :).

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: 19 lat temu powstalo to forum ...

Post autor: DJOZD » poniedziałek 25 sty 2021, 19:42

Cześć Darek.
Sporo użytkowników już dawno odpadła z forum. Wielu też usunęło swoje konta z tego co widzę. 20 lat to kawał czasu, każdy już swoje się nauczył, więc forum zbędne. Chyba że ktoś lubi dzielić się zdobytą przez lata wiedzą.

Pozdrowienia! :)

ona34
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 26 wrz 2021, 16:08

Re: 19 lat temu powstalo to forum ...

Post autor: ona34 » niedziela 26 wrz 2021, 16:12

hej, ja trafiłam tu przypadkiem, ale pamiętam jak mój chłopak swego czasu tu przesiadywał. Tylko to było lata temu :lol: mieliśmy po 19 lat, to aż strasznie napisać, ale 15 lat temu. Ale mega miło wspominam te czasy, chociaż nei mam już z nim kontaktu od jakich dobrych 14 lat, zaraz jak skończył 20 to wyjechał do UK i nasze drogi się rozeszły.
Nie mniej nieraz zza ramienia zerkałam jak pisał coś tu, jeszcze ten wolno działający internet u jego rodziców i stary komputer - to były czasy
Akcesoria BDSM - nie takie straszne jak je malują ;)

ODPOWIEDZ