DIY - przełączanie kanałów w piecu poprzez MIDI

Jeśli masz pomysł jak usprawnić sprzęt lub pracę i chcesz się nim podzielić, pisz tutaj śmiało.
Awatar użytkownika
PiotrK
Posty: 1517
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: DIY - przełączanie kanałów w piecu poprzez MIDI

Post autor: PiotrK » niedziela 27 lip 2003, 21:23

Post został usunięty.
Ostatnio zmieniony piątek 01 lut 2019, 00:00 przez PiotrK, łącznie zmieniany 1 raz.
[Użytkownik usunął konto]

pawello
Posty: 968
Rejestracja: piątek 02 maja 2003, 00:00
Lokalizacja: Polska

Re: DIY - przełączanie kanałów w piecu poprzez MIDI

Post autor: pawello » niedziela 27 lip 2003, 22:29

...Ja tam nie ufam sprzęciorowi robionemu przez jakiegoś Wacka w piwnicy u babci. Lepiej kup pan sobie dobry, oryginalny sprzęt. No chyba, że cieńko z kasą i nie nasz co za bardzo do garka wrzucić, to daj Wackowi zarobić na tanie wino. ...

**********************

HM.. mr ozi2..

Tak sie sklada ze znam pewnego Wacka ktory ma warsztat u babci w piwnicy i mam do niego pelny szacunek Nie pija on tanich win.. Za to jest znawca tematu ktorym sie zajmuje

Natomiast jesli chodzi o preampy - Panska sprawa komu Pan ufa.. ja ufam wiedzy i umiejetnosciom mojego kolegi - niejedna rzecz juz widzialem i slyszalem ktora wyszla spod jego rak i mysle ze nie ma sie on czego wstydzic.. Wiekszosc produktow jakie widzialem w swoim zyciu maja sie czego wstydzic w porownaniu z tymi robionymi przez Krzyska

Jego wzmacniacze sa ORYGINALNE - i coz - jesli stac Pana na 1500 zlotych za trzykanalowa glowe full lampa 50 watt to podam Panu adres gdzie ja Pan moze przetestowac, zamowic probki na CD lub video albo od razu zamowic glowe czy paczke Jego wzmacniacze sa rowniez dobre bo zamowienia sa non stop ! Zajmuje sie muzyka wystarczajaco dlugo by wiedziec komu mam ufac i nie wystarczy mi etykieta z napisem "Znana Marka" aby docenic wartosc sprzetu.. Ponadto rzeczony preamp ma byc wykonany na moje specjalne zamowienie i bedzie zawieral dokladnie te funkcje i regulatory i BRZMIENIE jakich potrzebuje.. Nie wspomne ze regulatory i przelaczniki beda dzialac tak jak JA CHCE a nie jakis pan inzynier w fabryce "Znana Marka".. I tu upatruje wyzszosc "szytych na miare sprzetow".. Stad Panska rada Mr ozi2 jest co najmniej nie na miejscu a Panskie komentarze pt "Wacek" sa rowniez bez sensu i swiadcza o Panskim niskim poziomie komunikacji z ludzmi oraz braku szacunku dla innych..



unizenie klaniam
pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Miszczgitary
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 27 lip 2003, 00:00

Re: DIY - przełączanie kanałów w piecu poprzez MIDI

Post autor: Miszczgitary » niedziela 27 lip 2003, 22:47

Tu był tekst pewnego miszcza...

Admin

DogHead
Posty: 625
Rejestracja: czwartek 05 cze 2003, 00:00

Re: DIY - przełączanie kanałów w piecu poprzez MIDI

Post autor: DogHead » niedziela 27 lip 2003, 22:56

Ja tam nie ufam sprze˛ciorowi robionemu przez jakiegos´ Wacka w piwnicy u babci. Lepiej kup pan sobie dobry, oryginalny sprze˛t.



*****



Zdiwilbys sie jak wiele firm produkujacych teraz "dobry i oryginalny sprzet" zaczelo w ten wlasnie sposob. Jest tylko problem z Wackem bo to niezbyt popularne za granica imie.



==========



Piotr Krzyz˙nanowski, ale cos ostatnio go nie widuje˛ na forum. Pewie lezy gdzies´ na Jamajce....



*****



Jesli tak jest to nie radze lezec za dlugo bo sie bidulce odlezyny porobia.

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 692
Rejestracja: sobota 03 maja 2003, 00:00

Re: DIY - przełączanie kanałów w piecu poprzez MIDI

Post autor: Hardi » niedziela 27 lip 2003, 22:58

Osz ku….. chyba za dużo piwa wypiłem, bo mam halucynacje.

To jest porządne forum, więc tobie już podziękujemy.

gadu-gadu 4021735

DogHead
Posty: 625
Rejestracja: czwartek 05 cze 2003, 00:00

Re: DIY - przełączanie kanałów w piecu poprzez MIDI

Post autor: DogHead » niedziela 27 lip 2003, 23:06

Nie przejmuj sie pawello bo jak ktos kiedys powiedzial: "Uchodzic za idiote w oczach kretyna to rozkosz dla smakosza".

A tobie "Mizdrzu" radze stad spadac, tu jest forum tylko dla amatorow i niegodni jestesmy twojej obecnosci... idz miedzy swoich.

pawello
Posty: 968
Rejestracja: piątek 02 maja 2003, 00:00
Lokalizacja: Polska

Re: DIY - przełączanie kanałów w piecu poprzez MIDI

Post autor: pawello » niedziela 27 lip 2003, 23:26

...Nie przejmuj sie pawello

**********************

A mam czym Mr DOGHEAD ? Znajac zycie gosc dostanie bana po IP i zniknie stad na zawsze.. To tylka jakis biedny dzieciak ktory dostal komputer do zabawy od rodzicow wiec szkoda sie nim zajmowac



unizenie klaniam

pozdrawiam.

Awatar użytkownika
morion
Posty: 97
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2003, 00:00

Re: DIY - przełączanie kanałów w piecu poprzez MIDI

Post autor: morion » niedziela 27 lip 2003, 23:43

...A ja myślę cioto zwana pawello że jesteś tylko żałosnym dupkiem którego nie stać nawet nawet na suchy chleb i dlatego robisz sprzęt u jakiegoś tam frajejra zwanym krzyśkiem. Nie masz pojęcia o gitarze i takich jak ty to rucham w dupe ty koński zwisie. Pewnie twoja matka była dziwką robiąca loda każdemu lepszemu na ulicy za kromkę chleba i wyskoczył z niej na świat taki fiut jak ty.

...

**********************

Czlowieku spojrz na siebie, iloraz inteligencji na poziomie plyty chodnikowej! Pewnie miales zabawki przyczepione do sufity, a karmili cie z procy!

GG: 3867380 *****Gdańsk*****

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 692
Rejestracja: sobota 03 maja 2003, 00:00

Re: DIY - przełączanie kanałów w piecu poprzez MIDI

Post autor: Hardi » niedziela 27 lip 2003, 23:45



Czlowieku spojrz na siebie, iloraz inteligencji na poziomie plyty chodnikowej! Pewnie miales zabawki przyczepione do sufity, a karmili cie z procy!

...

**********************



dobre! to mi się podoba!
gadu-gadu 4021735

DogHead
Posty: 625
Rejestracja: czwartek 05 cze 2003, 00:00

Re: DIY - przełączanie kanałów w piecu poprzez MIDI

Post autor: DogHead » niedziela 27 lip 2003, 23:55

A moze sie bidakowi fotki tej krowy na Allegro nie chca za bardzo sprzedac i chcial zaostrzyc licytacje...




ODPOWIEDZ