Jaki syntezator - virtual analog czy analog?

Jeśli masz pomysł jak usprawnić sprzęt lub pracę i chcesz się nim podzielić, pisz tutaj śmiało.
Awatar użytkownika
AdamZ
Posty: 810
Rejestracja: sobota 30 gru 2006, 00:00

Re: Jaki syntezator - virtual analog czy analog?

Post autor: AdamZ » niedziela 20 kwie 2008, 17:05

...swoja droga ja to Was - maniakow :) nie rozumiem... ze tez chce wam sie tyle cackac. Skoro ma sie juz maksymalna korbke na cos, to czy nie lepiej kupic fabryczny, a chocby z drugiej reki - zamiast tracic czas i nerwy na jakies mityczne "okazje" u jednego z drugim majterklepki? ...
**********************

Chwilowo odpuszczam sobie SIDa , ale jesli bym kupował to raczej fabryczną wersje. HARDSID np. Olać domorosłych majsterkowiczów , jakoś tak ostatnio sie zraziłem. Chyba , ze naprawde trafiłbym na kogoś kto wykonał już conajmniej kilka sztuk . Sporo brzmień , które generuje SID jestem w stanie uzyskać na innych instrumentach.Oczywiście to nie to samo , ale co zrobić . Chwilowo nic innego mi nie pozostaje.



[addsig]
AdromedaA6|Prophet'08|MinimoogVoyager|Virus TI|Roland:D550|JX-8P|Juno-106|αJuno1|JP8000|JD800|R-8M|Yamaha: EX5|TX7|CS-30|KORG: Poly800|microKORG|Monotron|POLY-61|Teisco60F|S.BassStation|DrumStation2|Waldorf Pulse, MFB502, Matrix1000...

Awatar użytkownika
Kubańczyk
Posty: 342
Rejestracja: piątek 08 cze 2007, 00:00

Re: Jaki syntezator - virtual analog czy analog?

Post autor: Kubańczyk » poniedziałek 07 lut 2011, 16:01

Hej hej forumowicze, odgrzebuję temat bo widzę, że zajawka budowniczym midiboxów umilkła.


MBSid nie może być robiony dla zarobku, i nie można go ot tak sobie sprzedawać. Aby to zrobić należy uzyskać zgodę autora osobno dla każdego przypadku, cena musi być niewygórowana, ot zwrot za części i obudowę, robocizny nie liczymy.


Uprzejmie informuję, że mam sporo uruchomionych modułów, a nawet wersję z obudową i wyświetlaczem vfd. Nie używam dlatego jeśli kogoś by to zainteresowało to mogę zapytać o zgodę autora projektu .... mam też różne inne "zestawy" do skompletowania sterowników MIDI... Jeśli ktoś chce sobie coś przytulić to zapraszam do rozmowy prywatnej. Najlepiej Warszawa by nie trzeba było wysyłać.

Lubię: klawisze, samplery, realizację, programowanie, DIY. Muzyka dub i okolice.

dust
Posty: 190
Rejestracja: środa 09 kwie 2003, 00:00

Re: Jaki syntezator - virtual analog czy analog?

Post autor: dust » poniedziałek 07 lut 2011, 19:34

A widzieli nowy VA M-Audio Venom?


Awatar użytkownika
Kubańczyk
Posty: 342
Rejestracja: piątek 08 cze 2007, 00:00

Re: Jaki syntezator - virtual analog czy analog?

Post autor: Kubańczyk » środa 09 lut 2011, 13:19

osoba , która wysłała mi wiadomość na priv w sprawie naprawy SID proszona o podanie swojego nicka lub choćby telefonu (Warszawa), bo nie da się odpisać

Lubię: klawisze, samplery, realizację, programowanie, DIY. Muzyka dub i okolice.

Awatar użytkownika
AdamZ
Posty: 810
Rejestracja: sobota 30 gru 2006, 00:00

Re: Jaki syntezator - virtual analog czy analog?

Post autor: AdamZ » środa 09 lut 2011, 17:29

...
osoba , która wysłała mi wiadomość na priv w sprawie naprawy SID proszona o podanie swojego nicka lub choćby telefonu (Warszawa), bo nie da się odpisać
...
 


To nie ja , ale ja też czekam na odpowiedź

AdromedaA6|Prophet'08|MinimoogVoyager|Virus TI|Roland:D550|JX-8P|Juno-106|αJuno1|JP8000|JD800|R-8M|Yamaha: EX5|TX7|CS-30|KORG: Poly800|microKORG|Monotron|POLY-61|Teisco60F|S.BassStation|DrumStation2|Waldorf Pulse, MFB502, Matrix1000...

Awatar użytkownika
Kubańczyk
Posty: 342
Rejestracja: piątek 08 cze 2007, 00:00

Re: Jaki syntezator - virtual analog czy analog?

Post autor: Kubańczyk » czwartek 10 lut 2011, 09:59

...
...
osoba , która wysłała mi wiadomość na priv w sprawie naprawy SID proszona o podanie swojego nicka lub choćby telefonu (Warszawa), bo nie da się odpisać
...
 

To nie ja , ale ja też czekam na odpowiedź
...
 


opisałem, poszło  na maila

Lubię: klawisze, samplery, realizację, programowanie, DIY. Muzyka dub i okolice.

Awatar użytkownika
Neuro
Posty: 20
Rejestracja: wtorek 30 maja 2006, 00:00

Re: Jaki syntezator - virtual analog czy analog?

Post autor: Neuro » poniedziałek 14 lis 2011, 18:11

Temat stary ale wracam do niego (dawno mnie tu nie było). Adamie, sprzęt niedługo później sprzedałem na all.gro i mam nadzieję, że kupiec zadowolony jest z niego. Zwlekałem bo pojawiały się co chwilę drobne niuanse z zasilaniem, nie sprzedaję czegoś dopóki nie będzie działało jak należy. Tobie cierpliwości brakowało.
[addsig]
www.syntezatory.net - portal miłośników syntezatorów analogowych (i nie tylko)

ODPOWIEDZ