Porównanie Muzykantów

Jeśli masz pomysł jak usprawnić sprzęt lub pracę i chcesz się nim podzielić, pisz tutaj śmiało.
Awatar użytkownika
mytnik
Posty: 1308
Rejestracja: czwartek 20 maja 2004, 00:00

Porównanie Muzykantów

Post autor: mytnik » środa 07 gru 2011, 14:03

Witam,


dla swoich potrzeb zrobiłem zestawienie wszystkich urządzeń i otrzymałem takie wyniki w TABELI.


Mogłem zrobic kilka błędów.


Pozdr


 


 

drummer

Awatar użytkownika
JankoMuzykant
Posty: 497
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00
Kontakt:

Re: Porównanie Muzykantów

Post autor: JankoMuzykant » środa 07 gru 2011, 16:57

He, dzięki.


Muszę to wszystko kiedyś uporządkować. Najpierw wystawię jeszcze układ z piętnastką enkoderów (jest właściwie gotowy jako część sterownika blofelda), a potem trzeba będzie wycofać się z trudno dostępnych przetworników A/D na rzecz czegoś bardziej współczesnego.


[addsig]
Pozdrawia Adam (przypadkiadama.com)

Awatar użytkownika
mytnik
Posty: 1308
Rejestracja: czwartek 20 maja 2004, 00:00

Re: Porównanie Muzykantów

Post autor: mytnik » czwartek 08 gru 2011, 08:53

...
He, dzięki.

Muszę to wszystko kiedyś uporządkować. Najpierw wystawię jeszcze układ z piętnastką enkoderów (jest właściwie gotowy jako część sterownika blofelda), a potem trzeba będzie wycofać się z trudno dostępnych przetworników A/D na rzecz czegoś bardziej współczesnego. ...
 


A nie ma sprawy, ja to zestawienie zrobiłem dla siebie żeby się w końcu zdecydować na jak najbardziej odpowiedni sterownik dla budowy mojego e-malleta. Pisałem o tym jakiś czas temu do ciebie na priv, ale nie wiem czy poczta dotarła.


Kiedyś tą tabelę przepatrzę dokładniej pod kątem błędów, bo na pewno coś zmaściłem.


Jeśli masz ochotę umieścić to u siebie na stronie mogę wysłać pliki. Ja na swoim serwerze umieściłem to na pewno chwilowo.


pozdrawiam

drummer

ODPOWIEDZ