Studio - adaptacja pokoju

Jeśli masz pomysł jak usprawnić sprzęt lub pracę i chcesz się nim podzielić, pisz tutaj śmiało.
marmroz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 15 cze 2012, 00:00

Studio - adaptacja pokoju

Post autor: marmroz » piątek 15 cze 2012, 12:09

Witam,


Zwracam sie z prosba do forumowiczow, a mianowicie mam mozliwosc adaptacji malego pokoju na domowe studio. Moze zaczne od rozmiarow 2,25m(dl)x2m(sz)x2,65(wys). Tak jak w prawie kazdym pokoju jest okno i sa drzwi....problemem jest szafa wbudowana na calej dlugosci jednego boku pokoju z przesuwanymi drewnianymi drzwiami. Monitory jakie posiadam to Focal CMS 50.


Czy rozmiary pokoju nadaja sie na studio oraz czym byscie polecili aby wygluszyc rezonanse. Nie wiem takze co zrobic z przesuwanymi drewnianymi drzwiami (czy usunac je i zostawic sama szafe z polkami??)


 


Pozdrawiam


Marcin


Awatar użytkownika
acoto
Posty: 409
Rejestracja: środa 22 gru 2004, 00:00

Re: Studio - adaptacja pokoju

Post autor: acoto » piątek 15 cze 2012, 14:47

stosunkowo niedawno, jeden z kolegów adoptował podobnej wielkości pokój, poszukaj. Były nawet fotki.

marmroz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 15 cze 2012, 00:00

Re: Studio - adaptacja pokoju

Post autor: marmroz » piątek 15 cze 2012, 15:08

...stosunkowo niedawno, jeden z kolegów adoptował podobnej wielkości pokój, poszukaj. Były nawet fotki....


Przeszzukalem forum i owszem znalazlem podobne tematy - jednak w moim przypadku jest szafa z drewnianymi drzwiami i nie wiem czy mozna cos z nia zrobic...czy poprostu usunac wszystkie przesuwane drzwi.

Awatar użytkownika
Tadeo
Posty: 1609
Rejestracja: piątek 31 sty 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Studio - adaptacja pokoju

Post autor: Tadeo » piątek 15 cze 2012, 21:28


ODPOWIEDZ