Taśmowe echo - DIY

Jeśli masz pomysł jak usprawnić sprzęt lub pracę i chcesz się nim podzielić, pisz tutaj śmiało.
ummagummiak
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 00:00

Taśmowe echo - DIY

Post autor: ummagummiak » wtorek 26 cze 2012, 13:39

Szukam elektronika-specjalisty od technologii magnetofonowej, który podjął by się zbudowania  taśmowej kamery pogłosowej inspirowanej modelem Philips EL 6911. Chodzi mi o konstrukcję z minimum sześcioma głowicami odczytującymi, z oddzielną regulacją poziomu dla każdej z nich. Przede wszystkim jednak zależy mi na tym, aby głowice były ruchome, umieszczone na szynie, dzięki której można by je ustawiać w dowolnych kombinacjach rytmicznych. Jako bazę - źródło części oferuję echo taśmowe Dynacord Echocord Super 75 oraz magnetofon Philips T-600.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!


Awatar użytkownika
preceli
Posty: 2452
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2004, 00:00

Re: Taśmowe echo - DIY

Post autor: preceli » wtorek 26 cze 2012, 15:09

Zamysł fajny, ale czy naprawdę nie umiesz na tym serwisie znaleźć Działu Ogłoszeń?
KONIECZNIE musisz tu śmiecić?
Wiedza zawsze ileś tam kosztuje, głupoty i niewiedzy nie da się oszacować.

Andyeis
Posty: 108
Rejestracja: środa 24 lis 2010, 00:00

Re: Taśmowe echo - DIY

Post autor: Andyeis » wtorek 26 cze 2012, 21:12

...Zamysł fajny, ale czy naprawdę nie umiesz na tym serwisie znaleźć Działu Ogłoszeń?
KONIECZNIE musisz tu śmiecić?...

Preceli czy ty miewasz czasami dobry humor ?

I co ma napisać w tym ogłoszeniu ?

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Taśmowe echo - DIY

Post autor: Zbynia » wtorek 26 cze 2012, 22:18

To co napisał tutaj (pomijam kwestie przeglądania ogłoszeń)....a tak swoją drogą najlepszym miejscem na to ogłoszenie byłaby ELEKTRODA


ummagummiak
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 00:00

Re: Taśmowe echo - DIY

Post autor: ummagummiak » wtorek 26 cze 2012, 23:12

...Zamysł fajny, ale czy naprawdę nie umiesz na tym serwisie znaleźć Działu Ogłoszeń?
KONIECZNIE musisz tu śmiecić?...
 




Szanowny Preceli


O dziale ogłoszeń wiem, i często z niego korzystam. W tym przypadku jednak rozmyślnie się nim nie posłużyłem (pomijając kwestię ograniczonej liczby znaków w ogłoszeniu oraz fakt, iż nie przepadam za "smsową" konstrukcją zdań), liczyłem na rozwinięcie jakiejś ciekawej dyskusji odnośnie tematu. A już napewno nie uważam, że w jakikolwiek sposób zaśmieciłem forum. Czy pisałem o proszu do prania, albo gwoździach?


 


Pozdrawiam!


ummagummiak
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 00:00

Re: Taśmowe echo - DIY

Post autor: ummagummiak » wtorek 26 cze 2012, 23:13

...
To co napisał tutaj (pomijam kwestie przeglądania ogłoszeń)....a tak swoją drogą najlepszym miejscem na to ogłoszenie byłaby ELEKTRODA...
 




Fakt, zupełnie zapomniałem o tym forum...


ODPOWIEDZ