ustawienie biurka w domowym studio

Jeśli masz pomysł jak usprawnić sprzęt lub pracę i chcesz się nim podzielić, pisz tutaj śmiało.
Awatar użytkownika
revollter
Posty: 6
Rejestracja: sobota 29 gru 2012, 00:00

ustawienie biurka w domowym studio

Post autor: revollter » sobota 29 gru 2012, 14:12

Witam,


wziąłem się niedawno za zrobienie w pokoju mojego domowego studyjka. I w zasadzie utknąłem zaraz na samym początku przy ustawianiu wszystkiego jeszcze przed samą adaptacją zastanawiam się w którym miejscu niedużego pokoju ustawić biurko z komputerem odsłuchami etc. Czytałem już różne wątki ale w zasadzie każdy przypadek jest inny i trzeba do niego inaczej podejść a w moim pomieszczeniu znajdują się w kłopotliwym ustawieniu drzwi i okno, dlatego postanowiłem napisać tutaj i prosić o poradę w którym miejscu tego pokoju ustawić odsłuchy i pod kątem tego ustawienia jak zabrać się za adaptację. Proszę tylko o konkretne wskazówki, zamieszczam schemat pomieszczenia:


 


pomieszczenie


 


Pozdrawiam


Awatar użytkownika
revollter
Posty: 6
Rejestracja: sobota 29 gru 2012, 00:00

Re: ustawienie biurka w domowym studio

Post autor: revollter » sobota 29 gru 2012, 14:13

http://imageshack.us/f/211/86021875.png/




tu jest ten schemat ;] trzeba tylko nań kliknąć jak się już otworzy żeby było widać wymiary..




Awatar użytkownika
mytnik
Posty: 1308
Rejestracja: czwartek 20 maja 2004, 00:00

Re: ustawienie biurka w domowym studio

Post autor: mytnik » sobota 29 gru 2012, 20:06

na środku na tej ścianie na której są drzwi, żeby zapewnić swobodny dostęp do okna

drummer

Awatar użytkownika
revollter
Posty: 6
Rejestracja: sobota 29 gru 2012, 00:00

Re: ustawienie biurka w domowym studio

Post autor: revollter » niedziela 30 gru 2012, 12:07

...
na środku na tej ścianie na której są drzwi, żeby zapewnić swobodny dostęp do okna
...
 


dzięki za radę, na prawdę bardzo pomocna ;/


Awatar użytkownika
mytnik
Posty: 1308
Rejestracja: czwartek 20 maja 2004, 00:00

Re: ustawienie biurka w domowym studio

Post autor: mytnik » niedziela 30 gru 2012, 12:17

dzięki za radę, na prawdę bardzo pomocna ;/
...
 


zapomniałem zakończyć znaczkiem :)


powiem tak, to nie studio i studiem nigdy nie będzie. to będzie co najwyżej twoja pracownia, ustaw tak żeby było ci wygodnie pracowac, ergonomicznie, estetycznie, przestrzennie


ja bym ustawil pod oknem z jakąś szczeliną do 0,5m żeby można było do niego swobodnie dojść a i przy okazji byłby dostęp do kabli z tyłu biurka


ale tak nie robie ponieważ gram na bebnach i wygodnie dla mnie jest zawsze biurko na scianie dluzszej a na krotszej i pod oknem stawiam zestaw elektryczny i obsluguje oba stanowiska z tego samego krzesla przy czym mam gdzies czy jest to poprawne pod wzgledem adaptacji


rozumiesz?

drummer

ODPOWIEDZ