Nowy image CS1x

Jeśli masz pomysł jak usprawnić sprzęt lub pracę i chcesz się nim podzielić, pisz tutaj śmiało.
Awatar użytkownika
Tomek1974
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 08 cze 2014, 00:00

Nowy image CS1x

Post autor: Tomek1974 » poniedziałek 09 cze 2014, 16:50

  Witam. Po latach odkłądania na boki w końcu udało mi się nabyć moje marzenie a obecnie uzupełnienie zestawu - Yamaszkę CS1x. Stan w którym ją otrzymałem zostawiał wiele do życzenia. Nowe potencjometry ju8ż zamówiłem ale pozostała strona estetyczna. Opisy na gumowej klawiaturze sa już ledwo widoczne co podsunęło mi chyba ciekawe rozwiązanie. Począwszy od klawiatury numerycznej dokłądałem kolejne segmenty naklejek zmieniąjące szatę mojej SC1x i upodobniła się kolorystycznie do AN1X. 



Niestety nie wiem jak wkleić dokument wordowski do posta więc podaję link do mojego chomika http://chomikuj.pl/tomaokup/Dokumenty/Yamaha+CS1x/DiY.



 



 Technicznie zostało to wydrukowane na papierze samoprzylepnym na "laserze" i zalaminowane folią od góry. Reszta to nożyk do tapet. Kazdy kto chce moze dowolnie przerabiać ten projekt i cieszyć się nowym image.



Bardzo prosze o ewentualne uwagi do projektu. Może stworzymy różne wersje stylistyczne dla chętnych.



 



Pozdrawiam forumowiczów

Yamaha PSR S550, Yamaha CS1x, Korg Kaossilator 2 spięte razem na Creative Gigaworks T40 II

ODPOWIEDZ