Prośba o pomoc w projektowaniu studia

Jeśli masz pomysł jak usprawnić sprzęt lub pracę i chcesz się nim podzielić, pisz tutaj śmiało.
Papa
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 22 lis 2015, 00:00

Prośba o pomoc w projektowaniu studia

Post autor: Papa » środa 20 sty 2016, 14:50

Witam, jestem posiadaczem studia nagrań które ma zaspokająć moje artystyczne potrzeby. Czas jednak pokazał że wielu ludzi potrzebuje mojej pomocy, to z klei zaczeło na mnie wywierać presje, więc zrobiłem z tego swoją prace dodatkow ażeby nie nerwować się w imie altruizmu. Czas mijał a ja dokonywałem kolejnych modernizacji co doprowadziło mnie do tego że posiadam pomieszczenia (A) której jest reżyserką i kabiną nagraniową w jednym. Stety (dla pasji) albo niestety (dla portfela) mam dużo większe możliwości jesli chodzi o lokal. Pmieszczenia mają ściany ok 40-50 cm cegła, ściany w pomieszczeniu "C" to cegły dodatkowo róg jest zaokrąglony więc chyba tam będzie liveroom. Pomieszczenie A tak jak jest może po niewielkim "dostrojeniu" zsotać reżysernią. Pomieszczenie pomiędzy tymi dwoma przez swój nieregularny kształt (i ten mały kwadracik w którym jest piec gazowy) zostanie pokojem relaxu jako że często mam muzycznych gości. W ten weekend podam dokładne wymiary wszystkich pomieszczeń i wstawie zdjęcia jeśli będzie zainteresowanie wątkiem (nie wiem jak z żywotnością forum).
Proszę o podstawowe rady takie jak:
Czym zaimpregnować/zabezpieczyć cegłe
Jakie listwy kupić żeby elektryka nie siadła
Czy są jakieś specjalne wymogi co do instalacji alektrycznej wogole (będę miał możliwość zrobienia nowej)
Jak pokonać taką odległość i nie pogubić się w kablach
czy są jakieś inne pomysły na zagospodarowanie przestrzeni bez gruntownego remontu
Pomieszczenia A to ok 5m na 3m i 2.5 m wysokości, ceglana kabina zaś około 5m na 2.5m-3m i jakieś 2.20 wysokości



http://i65.tinypic.com/oh30p.jpg


ODPOWIEDZ