Delta 1010LT - odsłuch słuchawkowy?

Kruczki i sztuczki. Podziel się swoją wiedzą tajemną.
Awatar użytkownika
Gabryś
Posty: 21
Rejestracja: wtorek 22 kwie 2003, 00:00

Delta 1010LT - odsłuch słuchawkowy?

Post autor: Gabryś » piątek 23 mar 2007, 10:29

witam wszystki!

zakupiłem delete 1010lti nurtuje mni etakie pytanko. karta ma 8 wyjść analogowych ale tylko dwa 1-2 monitoruja sumę mixu (przynajmniej ja tak ro rozumię) do tych wejsć mam podpięte odsłuchy . chciałbym podpiąc teraz niezleżnie słuchawki aby monitorowąć na nich materiał w czasie mixu gdzie, jak je podpiąc aby materiał zgrany na kompa pojawił mi się w słuchawkach niezlażnie od wyjścia 1-2 czy jest taka opcja. Nie otrzymałem instrukcji w języku polskim a angielski powiedzmy podstawowy więc jest mi trudno.
Prosze o pomoc

Awatar użytkownika
Spliff
Posty: 17
Rejestracja: środa 04 kwie 2007, 00:00

Re: Delta 1010LT - odsłuch słuchawkowy?

Post autor: Spliff » czwartek 12 kwie 2007, 02:38

Troche lipa co?
Obawiam sie ze patchbay to jedyna wygodna opcja bo inaczej to tylko nurkowanie za kompa zeby przelaczyc kabelki. Moja "przejsciowka" to zwariowana kombinacja kabel czincz na duzy jack do przejsciowki ktora z dwoch stron ma wejscia na jack i do tego dopiero sluchaweczki (polaczenie z kabli i przejsciowek ktore akurat znalazlem w szufladzie:-D) . Rozumiem bol.

Pozdrawiam

[addsig]
Trzeba rąbac!!!

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Delta 1010LT - odsłuch słuchawkowy?

Post autor: Zbynia » czwartek 12 kwie 2007, 11:53

a czy karta posiada wyjscie sluchawkowe?jesli nie to kup chocby minimon behringera by przypadkiem nie uwalic karty

Awatar użytkownika
mzmartin1983
Posty: 10
Rejestracja: wtorek 15 sty 2008, 00:00

Re: Delta 1010LT - odsłuch słuchawkowy?

Post autor: mzmartin1983 » niedziela 20 sty 2008, 16:43

...witam wszystki!

zakupiłem delete 1010lti nurtuje mni etakie pytanko. karta ma 8 wyjść analogowych ale tylko dwa 1-2 monitoruja sumę mixu (przynajmniej ja tak ro rozumię) do tych wejsć mam podpięte odsłuchy . chciałbym podpiąc teraz niezleżnie słuchawki aby monitorowąć na nich materiał w czasie mixu gdzie, jak je podpiąc aby materiał zgrany na kompa pojawił mi się w słuchawkach niezlażnie od wyjścia 1-2 czy jest taka opcja. Nie otrzymałem instrukcji w języku polskim a angielski powiedzmy podstawowy więc jest mi trudno.
Prosze o pomoc...
**********************
JA tam podpięty mam do niej wzmacniacz, monitory, a w wmacniaczu mam wyjscie na sluchawki i tam podpinam, ale niestety karta robi "sume" tylko na 3/4 kanałach pozdrawiam

Awatar użytkownika
Tb_Studio
Posty: 354
Rejestracja: sobota 23 kwie 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Delta 1010LT - odsłuch słuchawkowy?

Post autor: Tb_Studio » niedziela 20 sty 2008, 18:53

a Moze lepiej Behringer MiniAmp (Wsumie 8 wyjsc słuchawkowych, 2 wejscia stereoł, i do tego direct out zeby podawac dalej sygnał) a kosztuje to grosze
Filip Michalski - główny specjalista ds. emisji i produkcji reklam
Polskie Radio SA

ODPOWIEDZ