Podział pasma na częstotliwości

Kruczki i sztuczki. Podziel się swoją wiedzą tajemną.
dzik143
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 01 sty 2008, 00:00

Podział pasma na częstotliwości

Post autor: dzik143 » wtorek 19 maja 2009, 23:22

Witam, kiedyś była taka strona www.studio.use.pl, tam był bardzo dobry podział pasma akustycznego ze względu na pełnione funkcje i odzielnie przydział pasm do interumentów. Poza tym było troche innych przydatych artykułów dla początkujących.
Niestety ta strona zniknęła z sieci.
Czy ktoś wie co się z nią stało i czy można gdzieś znaleźć materiały, które były na niej umieszczone? Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
karkoteka
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 25 sty 2009, 00:00

Re: Podział pasma na częstotliwości

Post autor: karkoteka » wtorek 19 maja 2009, 23:40

Czy ktoś wie co się z nią stało i czy można gdzieś znaleźć materiały, które były na niej umieszczone? Pozdrawiam....
**********************

Jeśli się mnie pamięć nie zawodzi to na tej stronie (eis.com.pl) w dziale FAQ możesz znaleźć opis częstotliwości bardzo zbliżony do tego z studiouse. Oprócz tego garść innych przydatnych informacji.
pzdr

Awatar użytkownika
Shim
Posty: 31
Rejestracja: piątek 01 maja 2009, 00:00

Re: Podział pasma na częstotliwości

Post autor: Shim » wtorek 19 maja 2009, 23:48

Być może to Ci w czymś pomoże --> Skale_instrumentów_muzycznych

Awatar użytkownika
eMeL
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 30 sie 2009, 00:00

Re: Podział pasma na częstotliwości

Post autor: eMeL » piątek 15 sty 2010, 00:02

...Witam, kiedyś była taka strona http://www.studio.use.pl, tam był bardzo dobry podział pasma akustycznego ze względu na pełnione funkcje i odzielnie przydział pasm do interumentów. Poza tym było troche innych przydatych artykułów dla początkujących.
Niestety ta strona zniknęła z sieci.
Czy ktoś wie co się z nią stało i czy można gdzieś znaleźć materiały, które były na niej umieszczone? Pozdrawiam....
 


 


 


 


www.promusic.pl ;)


 


to chyba ta sama strona bo są na niej te same informacje a przynajmniej tak mi sie wydaje.


 


w razie czego mam te strony z studio.use.pl gdzieś na dysku wiec mogę poszukać:)


ODPOWIEDZ