Szept z wokalu?

Kruczki i sztuczki. Podziel się swoją wiedzą tajemną.
Awatar użytkownika
mysza
Posty: 342
Rejestracja: sobota 05 paź 2002, 00:00

Szept z wokalu?

Post autor: mysza » piątek 18 mar 2005, 13:04

Potrzebuję uzyskać z normalnie nagranego wokalu efekt szeptu.Nie pytam się czy jest to możliwe, bo kiedyś bawiąc się wtyczką(bodajże) PSP 84 uzyskalem podobny efekt do szeptu.Niestety na tamtem dzień wydawalo mnie się to nie potrzebne i nie zapisalem ustawień jako nowy preset(mój bląd) Czy znacie drodzy koledzy inny sposób na uzyskanie tego efektu...?
[addsig]
-->play your reason system<--

Awatar użytkownika
zayka
Posty: 17
Rejestracja: czwartek 18 lip 2002, 00:00

Re: Szept z wokalu?

Post autor: zayka » piątek 18 mar 2005, 14:51

...Potrzebuję uzyskać z normalnie nagranego wokalu efekt szeptu.Nie pytam się czy jest to możliwe, bo kiedyś bawiąc się wtyczką(bodajże) PSP 84 uzyskalem podobny efekt do szeptu.Niestety na tamtem dzień wydawalo mnie się to nie potrzebne i nie zapisalem ustawień jako nowy preset(mój bląd) Czy znacie drodzy koledzy inny sposób na uzyskanie tego efektu...?

...

**********************

Siemasz. Chyba Waves Morphoder. Ma taki preset "breathy" czy jakos tak.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
MB
Posty: 3318
Rejestracja: wtorek 09 kwie 2002, 00:00

Re: Szept z wokalu?

Post autor: MB » piątek 18 mar 2005, 16:05

Musisz zastosować jakiś wokoder i ustawić jako nośną szum (najlepiej szum różowy). Polecam Orange Vocoder firmy Prosoniq

Awatar użytkownika
mysza
Posty: 342
Rejestracja: sobota 05 paź 2002, 00:00

Re: Szept z wokalu?

Post autor: mysza » piątek 18 mar 2005, 16:34

...Musisz zastosować jakiś wokoder i ustawić jako nośną szum (najlepiej szum różowy). Polecam Orange Vocoder firmy Prosoniq...

**********************

Wielkie dzieki za podpowiedź z tym szumem różowym... Zaraz poćwiczę...wlaśnie pobieram demo Orange Vocoder...
[addsig]
-->play your reason system<--

ODPOWIEDZ