Zmiany na stronie i forum Estrada i Studio

Informacje dla użytkowników Forum EiS Online
Awatar użytkownika
PWA
Posty: 919
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: Zmiany na stronie i forum Estrada i Studio

Post autor: PWA » poniedziałek 15 sty 2018, 16:17

korniq pisze:
poniedziałek 15 sty 2018, 10:29
PWA pisze:
piątek 12 sty 2018, 19:26
Wysłałem :-)
Awatar zaktualizowany. Faktycznie problem tkwił w nieaktualnych danych pliku, które system forum czytał i błędnie interpretował. Po zmianie rozszerzenia pliku problem zniknął :)
Dzięki! Zauważyłem :-)
BTW... jakiś zalew spamu w cyrylicy na forumie :-(

Awatar użytkownika
gores
Posty: 288
Rejestracja: czwartek 13 kwie 2006, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zmiany na stronie i forum Estrada i Studio

Post autor: gores » poniedziałek 22 sty 2018, 23:47

Witam!

No po tych wszystkich zmianach co do EiS mogę powiedzieć tylko jedno: WOW! Poszliście mocno po całości :) Ja tutaj czuję chyba jakąś zmianę pokoleniową może w prowadzeniu tematu? ;D Nie wiem jak to tam w zarządzie redakcji ale tak coś nosem czuję, mogę się mylić :) No to kilka słów komentarza ode mnie:

Ponieważ forum i stronę znam taka jaka była wiele lat (w sumie od początku) to trochę się pogubiłem wchodząc tutaj po zmianach. Ale właśnie piszę pierwszy post testowo i wgryzam się w temat systematycznie, jest ok :) Dla mnie przede wszystkim JEDNA rzecz tylko do korekt, całą reszta to w sumie bardzo zgrabny pomysł. Jaka?

Otóż ja wchodzę na strony EiS głównie ze względu na forum. Jest to olbrzymia kopalnia wartościowej wiedzy, olbrzymi potencjał jaki zgromadzono przez lata. Skupia to też ludzi, którzy interesują się tematem. To taka grupa facebookowa i to o potężnym archiwum - na wyłączność jest ona Wasza. Wiec ja się pytam: Dlaczego nie ma na stronie u góry, gdzie jest "mieszanka testy rozmowa ", nie ma napisu do kliknięcia FORUM? Dajcie proszę dla swojego dobra ( i mojego bo jak będziecie mieć problemy to i ja na tym stracę pośrednio) chociaż jakiś wyraźny i szybki do użycia link do forum. Mim zdaniem powinno być tam absolutnie koniecznie. Tak to ten serwis jest po prostu kolejnym wieszakiem na reklamy bez głębokości treści. Zawartość magazynu znam bo regularnie kupuję więc nie interesują mnie za bardzo artykuły, które czytałem z papieru. Podejrzewam, że nie jestem w tym osamotniony. Albo dodajcie jeden link po prostu albo zamieńcie z jakimś już istniejącym a ten niech gdzieś będzie głębiej. Ja bym się tym archiwum chwalił ile mogę, to Wasz olbrzymi dorobek, który obecnie jest niewidoczny. Całą reszta cacy, gratuluję decyzji, dawać do przodu :) Zdrówka każdemu!

Awatar użytkownika
PWA
Posty: 919
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: Zmiany na stronie i forum Estrada i Studio

Post autor: PWA » wtorek 23 sty 2018, 11:14

Gores, ale ja właśnie na forum wchodzę przez taki link u góry, po prawej stronie pomiędzy "Magazyn" a "Kontakt" :D

Awatar użytkownika
gores
Posty: 288
Rejestracja: czwartek 13 kwie 2006, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zmiany na stronie i forum Estrada i Studio

Post autor: gores » wtorek 23 sty 2018, 16:47

Zdaje się, że stronka się dopasowuje do urządzenia i tworzy sama zakładkę "więcej" jak układ strony się zmienia :) dobre i to zatem ale można by i tak ten link FORUM nieco w lewo dać aby nie wskakiwał do "więcej" tak szybko. Ale ja tam mogę doradzać jak sobie małżeństwo zepsuć co najwyżej, na stronach to się nie znam :D:D

Medianta
Posty: 54
Rejestracja: sobota 31 mar 2012, 00:00

Re: Zmiany na stronie i forum Estrada i Studio

Post autor: Medianta » czwartek 25 sty 2018, 23:43

Mam pewien problem z forum- gdy jestem zalogowany, to wyświetla się standardowa szata graficzna phpBB. Jeśli się wyloguję, powraca normalna szata graficzna EIS

Awatar użytkownika
korniq
Site Admin
Posty: 8
Rejestracja: środa 20 gru 2017, 09:39

Re: Zmiany na stronie i forum Estrada i Studio

Post autor: korniq » poniedziałek 29 sty 2018, 09:59

gores pisze:
poniedziałek 22 sty 2018, 23:47
Witam!

No po tych wszystkich zmianach co do EiS mogę powiedzieć tylko jedno: WOW! Poszliście mocno po całości :) Ja tutaj czuję chyba jakąś zmianę pokoleniową może w prowadzeniu tematu? ;D Nie wiem jak to tam w zarządzie redakcji ale tak coś nosem czuję, mogę się mylić :) No to kilka słów komentarza ode mnie:

Ponieważ forum i stronę znam taka jaka była wiele lat (w sumie od początku) to trochę się pogubiłem wchodząc tutaj po zmianach. Ale właśnie piszę pierwszy post testowo i wgryzam się w temat systematycznie, jest ok :) Dla mnie przede wszystkim JEDNA rzecz tylko do korekt, całą reszta to w sumie bardzo zgrabny pomysł. Jaka?

Otóż ja wchodzę na strony EiS głównie ze względu na forum. Jest to olbrzymia kopalnia wartościowej wiedzy, olbrzymi potencjał jaki zgromadzono przez lata. Skupia to też ludzi, którzy interesują się tematem. To taka grupa facebookowa i to o potężnym archiwum - na wyłączność jest ona Wasza. Wiec ja się pytam: Dlaczego nie ma na stronie u góry, gdzie jest "mieszanka testy rozmowa ", nie ma napisu do kliknięcia FORUM? Dajcie proszę dla swojego dobra ( i mojego bo jak będziecie mieć problemy to i ja na tym stracę pośrednio) chociaż jakiś wyraźny i szybki do użycia link do forum. Mim zdaniem powinno być tam absolutnie koniecznie. Tak to ten serwis jest po prostu kolejnym wieszakiem na reklamy bez głębokości treści. Zawartość magazynu znam bo regularnie kupuję więc nie interesują mnie za bardzo artykuły, które czytałem z papieru. Podejrzewam, że nie jestem w tym osamotniony. Albo dodajcie jeden link po prostu albo zamieńcie z jakimś już istniejącym a ten niech gdzieś będzie głębiej. Ja bym się tym archiwum chwalił ile mogę, to Wasz olbrzymi dorobek, który obecnie jest niewidoczny. Całą reszta cacy, gratuluję decyzji, dawać do przodu :) Zdrówka każdemu!
Na wstępie bardzo dziękuję za dobre słowo - bardzo się cieszę, że praca naszego zespołu projektowego i informatycznego nie poszła na marne i nowe serwisy EiS (choć wciąż niedoskonałe i nadal modernizowane) przypadły Ci do gustu.

Wszystkie uwagi notujemy i przekazujemy dalej - pierwszą kwestią będzie wyraźniejsze oznaczenie forum na stronie głównej. Obecnie faktycznie przycisk chowa się na nieco mniejszych ekranach (strona jest responsywna i dostosowuje wyświetlane treści do Waszych przeglądarek) - postaramy się coś z tym zrobić :)

W razie czego wspólnie z redaktorem prowadzącym serwisy EiS @tutejszy jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Awatar użytkownika
korniq
Site Admin
Posty: 8
Rejestracja: środa 20 gru 2017, 09:39

Re: Zmiany na stronie i forum Estrada i Studio

Post autor: korniq » poniedziałek 29 sty 2018, 10:00

Medianta pisze:
czwartek 25 sty 2018, 23:43
Mam pewien problem z forum- gdy jestem zalogowany, to wyświetla się standardowa szata graficzna phpBB. Jeśli się wyloguję, powraca normalna szata graficzna EIS
Sprawdzę to i dam Ci znać :)

Awatar użytkownika
PWA
Posty: 919
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: Zmiany na stronie i forum Estrada i Studio

Post autor: PWA » poniedziałek 29 sty 2018, 16:26

korniq pisze:
poniedziałek 29 sty 2018, 10:00
Medianta pisze:
czwartek 25 sty 2018, 23:43
Mam pewien problem z forum- gdy jestem zalogowany, to wyświetla się standardowa szata graficzna phpBB. Jeśli się wyloguję, powraca normalna szata graficzna EIS
Sprawdzę to i dam Ci znać :)
To podczepię się do tematu... ja też mam ten problem, że przenosi mnie na standarodwe phpBB :-)

ODPOWIEDZ