Nie podoba mi się nowa szata forum.

Informacje dla użytkowników Forum EiS Online
ratio
Posty: 282
Rejestracja: niedziela 05 mar 2006, 00:00

Nie podoba mi się nowa szata forum.

Post autor: ratio » poniedziałek 26 lut 2018, 09:11

Kiedyś wchodziłem na forum rzuciłem okiem i wszystko widziałem co mnie interesowało to czytałem.
A teraz muszę przewijać całe forum. Nie ma widczetu żeby zobaczyć najnowsze tematy na raz z różnych działów tak jak to miało miejsce kiedyś forum. Wszystko jest takie wielkie nawet na monitorze FulHD
Logic pro X | Focusrite Pro 26 | M Audio Project Mix IO

Awatar użytkownika
Caroozo
Posty: 932
Rejestracja: piątek 22 lut 2008, 00:00

Re: Nie podoba mi się nowa szata forum.

Post autor: Caroozo » poniedziałek 26 lut 2018, 10:26

Sorry, szanowna Redakcjo, ale obecne forum odrzuca - głównie przez nawał postów ze spamem, nawet zdarza się że kilka dni wiszą posty pisane cyrylicą. Zaglądają tu już trolle i spamerzy z ofertami firm odszkodowawczych itd. Nie pamiętam, aby na starym forum takie rzeczy miały miejsce.

A najnowsze posty są po prawej stronie - trochę nieczytelne, ale są.

senjin
Posty: 405
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Nie podoba mi się nowa szata forum.

Post autor: senjin » poniedziałek 26 lut 2018, 15:08

@ratio: kliknij czerwone "Więcej..." a potem "aktywne tematy" – domyślam się, że o to Ci chodzi
@ Caroozo: był spam na starym forum, ale teraz faktycznie jest go więcej. Myślę, że poradzenie sobie z tym to ważne zadanie dla administracji, inaczej forum utonie w spamie.

Awatar użytkownika
matiz
Posty: 3424
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Nie podoba mi się nowa szata forum.

Post autor: matiz » poniedziałek 26 lut 2018, 22:35

Forum umarło. Właściciel jeszcze nie wie, bo tu jak widać nie zagląda.

Awatar użytkownika
Darek
Posty: 74
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: Nie podoba mi się nowa szata forum.

Post autor: Darek » poniedziałek 26 lut 2018, 23:38

Problem w tym, że dla mnie było to najlepsze forum i nie widzę alternatywy na polskich stronkach :(

Awatar użytkownika
Caroozo
Posty: 932
Rejestracja: piątek 22 lut 2008, 00:00

Re: Nie podoba mi się nowa szata forum.

Post autor: Caroozo » wtorek 27 lut 2018, 15:30

Cóż, pozostaje KVR audio Forum i inne zacne stronki. Takie HarmonyCentral też swego czasu było świetnym miejscem, a obecnie czasy świetności ma za sobą. Myślę że w przypadku zachodnich stronek język nie jest jakąś wielką przeszkodą (gorzej z zakładaniem postów ;-)) - to forum można potraktować jako repozytorium dobrej, fachowej wiedzy z rodzimego podwórka z czasów, kiedy jeszcze komuś chciało się tu zaglądać ;).

Awatar użytkownika
tutejszy
Site Admin
Posty: 16
Rejestracja: czwartek 11 sty 2018, 14:04

Re: Nie podoba mi się nowa szata forum.

Post autor: tutejszy » środa 28 lut 2018, 13:50

Panowie, dajcie szansę nowemu forum. Tak jak napisał senjin można wyświetlić tylko "aktywne" tematy przez menu rozwijane z lewej strony. Jeżeli chodzi o spam to pojawia się tego rzeczywiście sporo ale posty tego typu są regularnie usuwane.

Awatar użytkownika
Caroozo
Posty: 932
Rejestracja: piątek 22 lut 2008, 00:00

Re: Nie podoba mi się nowa szata forum.

Post autor: Caroozo » środa 28 lut 2018, 14:35

Moderacja powinna się odbywać kilka razy dziennie, a zdarzało się, że posty "wisiały" dość długo. Mi chodziło w poprzednim poście, że problem daje się też zauważyć od dawna, że jest niższa aktywność na forum - i to od dłuższego czasu. Rozumiem że odświeżenie forum ma na celu uatrakcyjnienie tego miejsca dla użytkowników - więc najlepiej wsłuchać się w głos ludu i dać szansę użytkownikom. Ja jestem z Wami już tyle lat że będę tu wchodził i za dekadę, ale np. rzuciłem post o nowych syntezatorach Behringera - i niemal cisza, a tego samego dnia na KVR informacja o teoretycznym klonie Jupitera 8 - 4 strony. Ja wiem że zasięg EiS nie jest zbyt duży, ale jesteście najbardziej fachowym pismem w Polsce jeśli chodzi o branżę pro-audio i "gdzie, jak nie tu" :D. Życzę nowemu forum jak najlepiej.

ratio
Posty: 282
Rejestracja: niedziela 05 mar 2006, 00:00

Re: Nie podoba mi się nowa szata forum.

Post autor: ratio » środa 28 lut 2018, 15:32

Chce odpowiedzieć Tutejszemu ale tam nie ma przycisku.

Dziękuje o to mi chodziło tak jak w rozwijanym menu. Aktywne tematy. Tylko jak ustawić żeby sie tak otwierało domyślnie.
No i te przyciski odpowiedz.

A już znalazłem prawy górny róg "
Logic pro X | Focusrite Pro 26 | M Audio Project Mix IO

Awatar użytkownika
PWA
Posty: 919
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: Nie podoba mi się nowa szata forum.

Post autor: PWA » środa 28 lut 2018, 17:43

W pełni zgadzam się z Caroozo jeżeli chodzi o moderację i administrację forum. Widać po spamie, że admin potrafi nie zaglądać na nie przez kilka dni... a przecież wystarczy zajrzeć choć 1 dziennie i usunąć spam.

ODPOWIEDZ