Audio Video Show 2018 w Warszawie (16-18 listopada)

Informacje dla użytkowników Forum EiS Online
Awatar użytkownika
tutejszy
Site Admin
Posty: 16
Rejestracja: czwartek 11 sty 2018, 14:04

Audio Video Show 2018 w Warszawie (16-18 listopada)

Post autor: tutejszy » niedziela 04 lis 2018, 17:47

W dniach 16-18 listopada odbędzie się 22. edycja Audio Video Show - największa w Polsce i druga co do wielkości w Europie wystawa sprzętu audio i video. Wydarzenie odbędzie się w lożach VIP PGE Narodowego oraz ekskluzywnych warszawskich hotelach - Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Podczas Audio Video Show 2018, luksusowe sale warszawskich hoteli Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski oraz loże PGE Narodowego kolejny raz będą miejscem, w którym zostaną pokazane rozwiązania audio i video ze wszystkich półek cenowych. Odwiedzający będą mogli zobaczyć zarówno mobilne rozwiązania technologiczne do codziennego użytku za kilkaset złotych, jak i systemy audio video warte miliony złotych. Oprócz tego zostaną przeprowadzone prelekcje, wykłady oraz spotkania ze znanymi muzykami i dziennikarzami.

Swoje stoiska zaprezentują znani producenci urządzeń audio i video, między innymi: LG, Sony, Panasonic, czy Phillips. Ponadto, na wystawie zostanie zaprezentowany sprzęt ekskluzywnych marek audiofilskich, takich jak Mark Levinson, Bowers & Wilkins, McIntosh, Bang & Olufsen oraz obchodzący 40-lecie współpracy z Kenem Ishiwatą japoński Marantz. Tradycyjnie, jak co roku na PGE Narodowym, odbędzie się największa w Polsce wystawa słuchawek.

Więcej szczegółów: https://audioshow.pl/

ODPOWIEDZ