Problem pojawiania się treści na forum

Informacje dla użytkowników Forum EiS Online
infector2
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 21 kwie 2014, 00:00
Kontakt:

Problem pojawiania się treści na forum

Post autor: infector2 » niedziela 02 lut 2020, 19:23

Kiedyś rozpocząłem wątek, w którym nie mogłem z powodu błędu po mojej stronie czy też serwera odpowiedzieć na posty dyskutantów, Po kilku nieudanych próbach z ignorowałem problem będąc na długo "Offline".
Teraz po zalogowaniu się na EiS, zauważyłem, że niewidoczny jest dział "Sprzęt komputerowy" - razem z nim moje teksty (Prawdopodobnie w nim powinienem umieścić kolejny wątek). Długo nie korzystałem z forum, Być może ekipa zarządzająca tutaj wyłączyła ten kącik dyskusyjny lub tylko mą skromną jednostkę pozbawiła możliwości uczestniczenia wirtualnym przekazie treści. Są to oczywiście domysły , bo taka informacja do mnie nie dotarła?

Chciałbym poruszyć zagadnienie o sposobie łączenia starego sprzętu audio o nietypowych czy też zaniechanych rozwiązaniach ze współcześnie dostępnymi akcesoriami.

Proszę o odpowiedź, przeniesienie bądź usunięcie tematu jeśli to nie odpowiednie miejsce na jego poruszenie.

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Problem pojawiania się treści na forum

Post autor: Zbynia » sobota 11 kwie 2020, 13:55

Ten dział umarł kilka lat temu co widać po moim ostatnim poście - przeglądać go możesz tylko będą wylogowanym....

ODPOWIEDZ