Yamaha 01V - często się resetuje

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Awatar użytkownika
Szofer
Posty: 140
Rejestracja: poniedziałek 30 mar 2009, 00:00

Yamaha 01V - często się resetuje

Post autor: Szofer » niedziela 21 lut 2010, 23:25

Hej


Mam problem że moja Yamaha sie resetuje co jakiś czas (okolo co 30min) zasilana jest przez kondycjonera
zainstalowana też jest karta ADAT. Mixer nie jest obciazony efektami zapięte są tylko 2 kanaly.


Czy mial ktoś podobny problem i może rozwiazal go??


Hej


 

Mesa Boogie Traxis, Marshall JMP-1, ADA MP-1, POD X3, Digitech 2120, Rocktron Voodu Value, TC Electronic G-Major, DBX 166A, Rocktron Intellifex, Mesa Bogie 2:90, KRK VXT6, FocusriteSaffire, Ibanez, Framus, Cubase, VST,BeyerDynamic DT150,Behringer FCB-1010

Awatar użytkownika
dziub-dziub
Posty: 11
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 00:00

Re: Yamaha 01V - często się resetuje

Post autor: dziub-dziub » wtorek 23 lut 2010, 00:23

...
Hej

Mam problem że moja Yamaha sie resetuje co jakiś czas (okolo co 30min) zasilana jest przez kondycjonera
zainstalowana też jest karta ADAT. Mixer nie jest obciazony efektami zapięte są tylko 2 kanaly.

Czy mial ktoś podobny problem i może rozwiazal go??

Hej

 ...
 


 


Może przegraj firmware?? Od kiedy Ci się zaczęło tak robić??


Awatar użytkownika
Darek
Posty: 74
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: Yamaha 01V - często się resetuje

Post autor: Darek » wtorek 23 lut 2010, 00:44

Dołączę do postu.
Skąd można pobrać firmware?

Awatar użytkownika
Szofer
Posty: 140
Rejestracja: poniedziałek 30 mar 2009, 00:00

Re: Yamaha 01V - często się resetuje

Post autor: Szofer » wtorek 23 lut 2010, 08:57

 

Może przegraj firmware?? Od kiedy Ci się zaczęło tak robić??
...
 


 


Hej


W niedziele mieliśmy próbe i w wlasnie wtedy to sie zaczelo temperatuta w pomieszczeniu okolo 15-16 stopni C


Po takim restarcie wszystko dziala normalnie i wracaja ustawienia tak to wyglada jak zanik napiecia (wyłączenie mixera), a firmware to wlasnie skad pobrac?? bo juz kiedyś szukalem z ciekawości i nie doszukalem sie


Hej



Mesa Boogie Traxis, Marshall JMP-1, ADA MP-1, POD X3, Digitech 2120, Rocktron Voodu Value, TC Electronic G-Major, DBX 166A, Rocktron Intellifex, Mesa Bogie 2:90, KRK VXT6, FocusriteSaffire, Ibanez, Framus, Cubase, VST,BeyerDynamic DT150,Behringer FCB-1010

Awatar użytkownika
Darek
Posty: 74
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: Yamaha 01V - często się resetuje

Post autor: Darek » wtorek 23 lut 2010, 09:34

Mikser zrestartował się tak, że pokazał się ekran startowy?
Miałem taką sytuację kiedyś kiedy coś się działo z końcówką mocy, przypuszczam że na wejściu naszej końcówki mocy robiło się zwarcie i wtedy zegar naszego 01V się rozsynchronizował i na wyświetlaczu pojawiał się napis LOCK. To trwało ok 5 sekund i powracało do normy.
Może to coś podobnego???
Pozdrawiam Darek

Awatar użytkownika
Szofer
Posty: 140
Rejestracja: poniedziałek 30 mar 2009, 00:00

Re: Yamaha 01V - często się resetuje

Post autor: Szofer » czwartek 25 lut 2010, 00:24

...Mikser zrestartował się tak, że pokazał się ekran startowy?
Miałem taką sytuację kiedyś kiedy coś się działo z końcówką mocy, przypuszczam że na wejściu naszej końcówki mocy robiło się zwarcie i wtedy zegar naszego 01V się rozsynchronizował i na wyświetlaczu pojawiał się napis LOCK. To trwało ok 5 sekund i powracało do normy.
Może to coś podobnego???
Pozdrawiam Darek...
 


Hej


Tak pokazuje sie ekran startowy tak jak przy normalnym włączaniu mixerka,
nie mam synchronizacji poprzez zegar, a z mixerka ida kabelki do aktywnych kolumn,
kabelki sprawne, sprawdzane miernikiem nie ma zwarć i sa nowe przezemnie robione,
moze jakiś procek łapie wysoką temperature albo coś ale dość dlugie przerwy sa pomiedzy restartami,
poniekąd gralismy w dość chlodnym pomieszczeniu okolo 15-17 stopni albo i chlodniej.


Hej



Mesa Boogie Traxis, Marshall JMP-1, ADA MP-1, POD X3, Digitech 2120, Rocktron Voodu Value, TC Electronic G-Major, DBX 166A, Rocktron Intellifex, Mesa Bogie 2:90, KRK VXT6, FocusriteSaffire, Ibanez, Framus, Cubase, VST,BeyerDynamic DT150,Behringer FCB-1010

ODPOWIEDZ