Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Awatar użytkownika
mr-hammond
Posty: 1416
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: mr-hammond » niedziela 05 lut 2006, 14:37

Skoro juz o firmach wysyłkowych , to koleżanka opowiadała ze jej mąz wozi paczki w firmie "x" jesli są to laptopy to ludzie którzy te paczki wyciągają z busa zmieniaja takiego laptopa na starego łupa .Nie wiem ale to musi byc wielka wprawa w otwieraniu paczek aby sie nikt nie zorientował , bo przeciez skoro taki laptop dotarł tyle ze stary , to odbiorca obwinia tylko sprzedawce.Podobno jest to mozliwe wtedy kiedy paczka jest uszkodzona Nie wiem czy w to wierzyć czy nie ale to mnie przeraża.

Oby nas takie rzeczy nie spotykały

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Cyprio
Posty: 409
Rejestracja: sobota 13 mar 2004, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Cyprio » niedziela 05 lut 2006, 15:33

GLS to jedyna firma, w której przed opłaceniem można otworzyć paczkę (zamawiając np: za pobraniem). Niby nic, a cieszy ;) Ostatnio kurier czekał aż dokładnie obadam zamówiony ze sklepu sprzęt fotograficzny (szkło), dopiero wtedy zapłaciłem ;) Sympatycznie.



Cyp.

richtig
Posty: 845
Rejestracja: wtorek 17 maja 2005, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: richtig » niedziela 05 lut 2006, 17:52

...Poczta Polska tez ma nową usługę, za opłatą 5zł możesz otworzyć paczkę przed odbiorem, to nowa usługa skierowana do osób kupujących poprzez internet :)

...

**********************



Za opłatą? Toć to przecież ich obowiązek dostarczyć paczkę w nienaruszonym stanie, a odbierający ma święte prawo sprawdzić, czy rzeczywiście nic się nie uszkodziło! Jeszcze sobie płacić każą, no nie...
www.myspace.com/pchelki

Awatar użytkownika
CD-RW
Posty: 279
Rejestracja: czwartek 19 lut 2004, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: CD-RW » niedziela 05 lut 2006, 20:39

Ten sprzęt dostał gratisowo Marcin Machnacz od którego chciałem go odkupic (...) Marcin był akustykiem w Warszawskim teatrze rozmaitości (...)i robił pewnego czasu bardzo duże zamówienie w Arcade Audio - (...) i w zamian za takie zlecenie otrzymał zestaw który mi sprzedał.

**********************

Mam nadzieje, ze sie myle.

bassman
Posty: 63
Rejestracja: sobota 21 sie 2004, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: bassman » niedziela 05 lut 2006, 20:57

Czy nie prosciej byloby np. wykupic odpowiednie ubezpieczenie od aktualnej wartosci przesylki..? Nie wierze ze w Polsce jest takie bezprawie ze firmy kurierskie nie honoruja tego typu umow...

Awatar użytkownika
Aurora
Posty: 287
Rejestracja: niedziela 15 sty 2006, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Aurora » niedziela 05 lut 2006, 22:43

To bananowa Polska,albo paczki giną albo kazą płacic za sprawdzenie-5zeta głupota bo poczta polska to poczta wszystkich polaków i nie tylko,jest chyba instytucją panstwową,



takim krokiem niedługo nasza poczta bedzie pobierała opłaty za wejsce na piętro listonosza z paczką

Awatar użytkownika
delorjan
Posty: 408
Rejestracja: wtorek 26 kwie 2005, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: delorjan » niedziela 05 lut 2006, 23:15

...To bananowa Polska,albo paczki giną albo kazą płacic za sprawdzenie-5zeta głupota bo poczta polska to poczta wszystkich polaków i nie tylko,jest chyba instytucją panstwową,



takim krokiem niedługo nasza poczta bedzie pobierała opłaty za wejsce na piętro listonosza z paczką ...

**********************

Powyzej 10 schodków na pół-piętro - dopłata 30%... Strach pomyśleć co bedzie, jak na klatce będzie listonoszowi zimno...

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 692
Rejestracja: sobota 03 maja 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Hardi » poniedziałek 06 lut 2006, 00:48

Kiedyś paczka wysłana przez Servisco, odchudziła się o 6 kilo, natomiast paczka wysłana za pobraniem przez Szybką Paczkę doszła w całości, ale kurier nie wziął pobrania, na szczęście kupujący był na tyle uczciwy, że powiadomił mnie o tym i wpłacił kasę na konto.
[addsig]
gadu-gadu 4021735

Awatar użytkownika
Mruczasss
Posty: 364
Rejestracja: wtorek 14 gru 2004, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Mruczasss » poniedziałek 06 lut 2006, 01:17

Kurde w takim przyapdku jest wszystko mozliwe. Jestes utwierdzony w fakcie ze sprzedajacy jest wporzadku chociaz tak naprawde go nie znasz. Mozliwe ze wyciula cie gosc ktory ci to sprzedawal. Moze tez okazac sie tak ze tak naprawde on byl wporzadku a przesylka zaginela bo ktos ja capnal i z naprawde wielkim sprytem podloazyl cement. Szkoda ze nie ubezpieczyles przesylki czy cos. Trzymam kciuki za to zeby ci sie udalo odzysakc to co twoje
lubie to co robie i jestem w tym dobry.

mellodeque
Posty: 573
Rejestracja: wtorek 08 lis 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: mellodeque » poniedziałek 06 lut 2006, 08:27

Ja jestem dalej zwolennikiem załatwiania Face-2-Face dużych zakupów. Unika się wtedy różnych niespodziewanek.

Kurierami tylko zamawiam cosik z znanych mi sklepów. Przeważnie przyjeżdza nimi DHL. - na razie wsio przyszło nienaruszone. (oby tak dalej) - o ile o kable sie nie martwie, że moga paczką rzucać o tyle sprzęt elektroniczny - wrrrr (każdy wie jak wyglada sprawa na pocztach, magazynach kurierów, magazynach jakichkolwiek) - niech sie dzieje tak, byle nie z moimi paczkami
Jesli czegoś nie jesteś pewien - nie pisz.
http://khyro.com | http://promusic.pl/forum/

ODPOWIEDZ