Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Awatar użytkownika
mr-hammond
Posty: 1416
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: mr-hammond » wtorek 07 lut 2006, 10:51

spokojnie :)

Nasze PKP tez weźmie kto inny bo nam sie nie opłaca , dbac o klienta. Wydaje mi sie to miał kolega na mysli

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » czwartek 09 lut 2006, 09:18

...czyli historia mojej kolezanki o laptopach zdaje sie miec potwierdzenie .



Ciesze sie ze odzyskales sprzet .

Zastanawiające jest to jak udowodnic ze np wysłałem kupującemu instrument a nie cement .Bo słysząc taka historie to podczas takiej zamiany przez nieuczciwą poczte mamy chyba małe szanse na udowodnienie ze to oni a nie my .Tutaj ktos chciał sprzedac , a co w przypadku jesli zamieniający zechce sie uczyc grać ;) ?...

**********************

Mam do sprzedania odwrotki basowe i też teraz po tej sytuacji sie obawiam jak to z wysyłką. Ale wiem że nie należy oszczędzac na przesyłce tylko wybrac jak najwięcej form zabezpieczenia, by potem i jedna i druga strona miała jasnośc, bez jakiś podejrzeń. A i tak zazwyczaj za przesyłke płaci kupujacy więc trzeba kupujacych informowac o takich sprawach jak podmianki przez firmy kurierskie itp. Sprzedawałem teraz kamerę pogłosową i opowiedziałem kupujacemu że są takie i różne sytuacje więc wolał zapłacic 21,5 zł i wysłałem jemu przesyłkę priorytetową z podaną wartością z opcją uwaga szkło i zabezpieczenie (kobieta na poczcie opieczętowała przesyłkę), ale jak ktoś działa na dużą skalę to ma swoją pieczęc, pozrywa taśmy i na nowo opieczetuje hehe, więc należy dopilnowywac tego by szło jak najlepiej i najpewniej ale nie mamy możliwości uniknąc niespodzianek :)
[addsig]

Awatar użytkownika
szkudlik
Posty: 1732
Rejestracja: czwartek 26 lut 2004, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: szkudlik » czwartek 09 lut 2006, 09:42

Były pracownik Stolicy chciał odsprzedac to nagłośnienie do studia w Łodzi a poprzez duże nagłośnienie o sprawie po prostu nie udało się jemu wziąc ani grosza a będzie miał jeszcze z tego tytułu problemy.

**********************



Tak w kwestii ciekawości - jaki środek zapobiegawczy zastosowała prokuratora wobec złodzieja? Wystąpili o tymczasowe aresztowanie?


[addsig]
Ilu realizatorów potrzeba żeby wkręcić żarówkę?

Czterech, jeden wkręca a trzech mówi że by to zrobiło lepiej

Awatar użytkownika
Hubba
Posty: 585
Rejestracja: wtorek 28 sty 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Hubba » czwartek 09 lut 2006, 10:11



Tak w kwestii ciekawości - jaki środek zapobiegawczy zastosowała prokuratora wobec złodzieja? Wystąpili o tymczasowe aresztowanie?

**********************

Pewnie nie -> niska szkodliwosc spoleczna czynu

W ten sposob zlodziej za miesiac znowu cos ukradnie, a prokuratora znowu umorzy i tak dalej. W ten sposob znieczulica spoleczna jeszcze bardziej wzrosnie.

Przypomniala mi sie historia kiedy znajomemu ukradli samochod. Poszedl na policje, a policjant: "nie ma sensu szukac, pewnie zadzwonia po okup, ma pan ubezpieczenie ?". Rece opadly...



Hubi




Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » czwartek 09 lut 2006, 13:01

...Były pracownik Stolicy chciał odsprzedac to nagłośnienie do studia w Łodzi a poprzez duże nagłośnienie o sprawie po prostu nie udało się jemu wziąc ani grosza a będzie miał jeszcze z tego tytułu problemy.

**********************



Tak w kwestii ciekawości - jaki środek zapobiegawczy zastosowała prokuratora wobec złodzieja? Wystąpili o tymczasowe aresztowanie?



...

**********************

Podobno grozi jemu od 3 do 6 lat, ale ja sie wycofuje ze sprawy bo żyje sobie spkojnie, a kto sobie naważył to sam sobie wypije. Ja mam aparaturke i jest ok :)
[addsig]

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » czwartek 09 lut 2006, 13:06

...

Tak w kwestii ciekawości - jaki środek zapobiegawczy zastosowała prokuratora wobec złodzieja? Wystąpili o tymczasowe aresztowanie?

**********************

Pewnie nie -> niska szkodliwosc spoleczna czynu

W ten sposob zlodziej za miesiac znowu cos ukradnie, a prokuratora znowu umorzy i tak dalej. W ten sposob znieczulica spoleczna jeszcze bardziej wzrosnie.

Przypomniala mi sie historia kiedy znajomemu ukradli samochod. Poszedl na policje, a policjant: "nie ma sensu szukac, pewnie zadzwonia po okup, ma pan ubezpieczenie ?". Rece opadly...



Hubi



...

**********************

Masz racje, policja się spieszy jak mucha w smole. Dopiero około 8 dni po złożeniu im informacji o oszustwie wysłali zawiadomienia do podejrzanych o wstawieniu sie w komendzie policji celem zeznań. Nie warto liczyć do końca na policje. Jak sie potrafi liczyć trzeba dużo liczyć na siebie.
[addsig]

Awatar użytkownika
Cyprio
Posty: 409
Rejestracja: sobota 13 mar 2004, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Cyprio » czwartek 09 lut 2006, 17:49

Tak, Poczta Polska jest świetna ;) Zamówiłem ostatnio dwie przesyłki- priorytet krajowy pocztą polską oraz pięć dni później kurierską z Niemiec- zgadnijcie co przyszło szybciej... a paczkę z Poczty Polskiej przyniósł jakiś kolo w trampkach i jeszcze miał problem, że 'priorytet' i co ja sobie w ogóle myślę... no comment.



Cyp.

richtig
Posty: 845
Rejestracja: wtorek 17 maja 2005, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: richtig » czwartek 09 lut 2006, 19:46

...Podobno grozi jemu od 3 do 6 lat, ale ja sie wycofuje ze sprawy bo żyje sobie spkojnie, a kto sobie naważył to sam sobie wypije. Ja mam aparaturke i jest ok :)

...

**********************

Myślę żę robiesz niesłusznie.

...

**********************



Też uważam, że pozostawienie tego ot tak sobie mogłoby mieć poważne konsekwencje. Bo człowiek może kogoś innego okraść z jeszcze droższego sprzętu, który zdoła na tyle dobrze "ukryć", że nikt nie znajdzie. I ktoś będzie miał jeszcze większy kłopot niż Ty i co więcej możliwe, żę nie odzyska sprzętu... Myślę, że dla dobra "przyszłych pokoleń" powinieneś dopomóc gosciowi spędzić uroczy okres życia za jakże malowniczymi kratkami.



pozdrawiam
www.myspace.com/pchelki

Awatar użytkownika
Pewu
Posty: 849
Rejestracja: sobota 07 cze 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Pewu » czwartek 09 lut 2006, 20:02

...Nie warto liczyć do końca na policje. Jak sie potrafi liczyć trzeba dużo liczyć na siebie...



Sympatyczny kolego Camel, to może napisz już wreszcie jak człowiek co, komu i ile Cię kosztowało aby odzyskać rzeczony sprzęt. Najpierw rozpętałeś burzę a teraz (jak sprzęt już ponoć odzyskałeś) pracujesz za "wicherka". Jeśli jesteś już free to podziel się doświadczeniem, i nie pisz już może co tam masz jeszcze do sprzedania, bo bardzo brzydko sobie o tym wszystkim można pomyśleć.

Nie masz (wbrew pozorom) na tym forum do czynienia tylko z userami rodem z Onetu.
Sympatycznie zielonokreskowy nadworny klaun Forum EiS

Awatar użytkownika
cristo
Posty: 94
Rejestracja: poniedziałek 22 sie 2005, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: cristo » czwartek 09 lut 2006, 20:44

......Nie warto liczyć do końca na policje. Jak sie potrafi liczyć trzeba dużo liczyć na siebie...



....Podobno grozi jemu od 3 do 6 lat, ale ja sie wycofuje ze sprawy bo żyje sobie spkojnie, a kto sobie naważył to sam sobie wypije. Ja mam aparaturke i jest ok .....



Ale kilka postów wyżej piszesz ..."Trzerba dlatego podjąc walkę z tymi złodziejami - trzeba mówic o tym głośno by inni byli ostroźniejsi. "....



-------------------------------------------------------------------------------

Kolego camel



Rozdwojenie jaźni? Błyskawiczna zmiana światopoglądu?

Człowieku!!!

Jedziesz grubo na Policję (poniekąd słusznie), a sam, mimo tego że byłeś uczestnikiem zdarzenia chcesz stanąć obok? I stojąc obok "głośno mówić"?

To po co tu się rozpisujesz? Jesteś klasycznym przypadkiem "Kalego" z "W pustyni i w puszczy" (ci co czytali wiedzą o co chodzi). A postawa niech kradną wszystkim byle nie mnie, jest skrajnie debilna. Jeśli odpuszczasz złodziejom to oni prędzej czy później znów coś komuś ukradną (tobie pewnie nie, bo już się będziesz pilnował).

Na koniec życzenia. Żyj sobie spokojnie "obok", tylko nie proś innych o pomoc, bo ty tej pomocy innym nie chcesz użyczyć("ale ja sie wycofuje").

Życzę ci też wielu spokojnych nocy bez wizyty w twoim studio osobników, którym teraz luzujesz.

K.

początek....
ale dużo czytam, słucham, szukam....

ODPOWIEDZ