Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Grey
Posty: 208
Rejestracja: piątek 18 lip 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Grey » czwartek 02 lut 2006, 14:17

Ja też nie mam dobrego zdania o firmie Stolica, przesyłeczka ze szkłem nosiła ślady używania jej do gry w football, oczywiscie jej nie odebrałem bo wszystko potłuczone.
eis, eis, baby!

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » czwartek 02 lut 2006, 15:02

...KV2 to bardzo żadki sprzet w polsce, znam zresztą ich dystrybutora który jest w krakowie, wątpię żeby to przewoźnik podmienił sprzęt na worki z cementem ponieważ nagłosnienie to bardzo trudno zbywalny sprzęt i łatwo wychodzący na jaw gdyż gdzieś go trzeba użyć. Zestawów KV2 jest w polsce raptem kilka. Należaloby sprawdzić czy zestaw który kupiłeś pochodził od dystrybutora, jesli tak może on mieć numery seryjne tego sprzętu (jesli to nie był virtualny sprzęt) bo wiadomo musiał mieć dokumenty celne ,faktury itd. http://www.arcadeaudio.com.pl

Jesli zechcą ci udzielić informacji można będzie dotrzeć też do tych którzy zakupili ten sprzęt, w ten sposób ustalić czy np sprzedający miał sprzęt od nich i czy wiogóle go miał. Słyszałem wogóle o tym przypadku w radio w wiadomościach rano. Jesli będziesz mógł udowodnić że kontrachent rzeczywiście wysłał sprzęt a nie worki z cementem, wygrasz ze stolicą. Wiele lat temu wysłałem pewną paczkę o znacznej wartość za pobraniem przez stolicę, paczka dotarła do adresata ale kurier podpierdzielił pieniądze,(4,500zl) 2 miesiące było szarpanki ale w końcu centrala z warszawy wypłaciła bo mieliśmy dowód przyjęcia towaru przez adresata(odesłana podpisana faktura i odbior)

...

**********************

Ten sprzęt dostał gratisowo Marcin Machnacz od którego chciałem go odkupic, tzn zapłacilem i dostałem co dostałem. Marcin był akustykiem w Warszawskim teatrze rozmaitości na Marszałkowskiej 8 i robił pewnego czasu bardzo duże zamówienie w Arcade Audio - jedynego dystrybutora sprzetu KV2 na Polksę i w zamian za takie zlecenie otrzymał zestaw który mi sprzedał. Zestaw ma gwarancje do któregoś kwietnia tego roku i również rozmawiałem z dyrektorką firmy Arcade Audio która zna dobrze Marcina Machnacza teo który mi sprzedał sprzęt mówiąc że ona jemu ten sprzęt dała i wie że on go mia bo utrzymuje z nim kontakt. Tak więc mogłaby również podać numery seryjne bez problemu. Sprzęt był zakupiony w Krakowie w Arcade Audio.
[addsig]

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » sobota 04 lut 2006, 12:33

Nagłośnienie się znalazło i wydaje sie być w stanie nienaruszonym. Mam juz je w domku i jestem zadowolony z tego powodu. Dzięki wielkie wszystkim którzy sie do tego przyczynili. Od momentu wpłacaenia pieniędzy upłyneło zaledwie 12 dni tak więc wydaje mi się że dość szybko to sie odkręciło.
[addsig]

mellodeque
Posty: 573
Rejestracja: wtorek 08 lis 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: mellodeque » sobota 04 lut 2006, 14:17

Coś tu śmierdzi...
Jesli czegoś nie jesteś pewien - nie pisz.
http://khyro.com | http://promusic.pl/forum/

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Zbynia » sobota 04 lut 2006, 15:41

no delikatne rzeczy wole wysylac poczta - tam jest male ryzyko ze cos popsuja....ale stolica to rozwali nawet paczke z naklejkami "uwaga szklo"....tak zalatwili mi w firmie drukarke do etykiet......nawet nie bylo co do serwisu oddawac - chyba ze na czesci(ktorych za wiele by nie bylo).....

pol roku ciagania sie po sadach....



napisz jak sie znalazlo naglosnienie.....i mam nadzieje ze jakos sie z tego wywiaza w stosunku do ciebie(i sprzedawcy) bo jednak najszczersze przepraszam to zdecydowanie za malo

Awatar użytkownika
StereoCult
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 20 wrz 2005, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: StereoCult » sobota 04 lut 2006, 16:05

ciekawe :) moze ktos pomylil adresy ;)

KYMY
Posty: 264
Rejestracja: poniedziałek 23 sty 2006, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: KYMY » sobota 04 lut 2006, 23:11

...ciekawe :) moze ktos pomylil adresy ;)...

**********************

Albo Stolica w śledztwie wewnętrznym pochwyciła złodziejaszków- oddali sprzęt, a poszkodowanego poprosili o dyskrecję..... Tak sobie myślę- bo jakiś enigmatyczny ten poszkodowany.



Ale pewnie po prostu naklejkę z paczki w której było zaopatrzenie do budowy hipermarketu pomyłkowo przyklejono na paczkę ze sprzętem audio....

Tylko co teraz zrobią na budowie??? A terminy gonią.


Awatar użytkownika
Groch
Posty: 437
Rejestracja: piątek 10 gru 2004, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Groch » niedziela 05 lut 2006, 00:16

Coś w tym jest. U moich znajomych zaraz po wizycie pana ze Stolicy, okazało się, że nie ma... sekatora, który leżał na trawie obok zaparkowanego samochodu tegoż człowieka. Niby nic, ale rączki swędzą... czy ich tak szkolą? Nic nie rozumiem, za dużo cos tych zbiegów okolicznośći;)

pawello
Posty: 968
Rejestracja: piątek 02 maja 2003, 00:00
Lokalizacja: Polska

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: pawello » niedziela 05 lut 2006, 12:33

była albo jest jeszcze "Szybka paczka" - to są dopiero zawodowcy...

...

**********************

Szybka paczka to obecnie GLS - a co takiego oni znow nabroili?
[addsig]
pozdrawiam.

sauronik
Posty: 48
Rejestracja: piątek 11 cze 2004, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: sauronik » niedziela 05 lut 2006, 14:22

A czy wiecie, że Stolica to już od prawie roku UPS? Do końca tego roku ma się zakończyc konsolidacja, oczywiście pod marką UPS...


ODPOWIEDZ