Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Awatar użytkownika
Aurora
Posty: 287
Rejestracja: niedziela 15 sty 2006, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Aurora » poniedziałek 06 lut 2006, 09:24

racja dla mnie dhl równierz było dobre,a do tego mozna wejsc na strone i sprawdzic gdzie paczka obecnie sie znajduje



swego czasu przesyłka z Holandii szla bardzo długo zadzwoniłem do biura przesyłek i paczek to powiedzieli ze takie paczki nie są ewidencjonowane to oni nie wiedzą gdzie moja przesyłka moze byc jedyne co miałem robic to dalej czekac,co innego jak zostałem zapewniony na przyszłosc to ms pocztex

a le po 18dniach doszła

a z tym sprawdzeniem za 5 zeta to i tak lipa bo najpierw własciciel ma wydac zgode na otworzenie paczki



bananowa Polska niedługo poczta cos jeszcze głupszego i drozszego wymysli

Awatar użytkownika
Aurora
Posty: 287
Rejestracja: niedziela 15 sty 2006, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Aurora » poniedziałek 06 lut 2006, 09:33

a tak przy okazji musze wpłacic kase na konto w Niemczech,wiem ze mozna w Pko bo juz wpłacałem ale biorą 45 zł plus 2%całosci

czy ktos wie gdzie moze byc taniej (mam te numerki swift i iban)

chcę wpłacic 25euro

Dzięki

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » poniedziałek 06 lut 2006, 17:10

...Jak to sie znalazło? Tak po prostu? A ten cement to taki dowcip tylko był?

...

**********************

To nie był dowcip, to fakt. Już mam nagłośnienie w domku i teraz wycofuje sprawy związane z poszukiwaniem skradzionego przez Stolice sprzętu.
[addsig]

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » poniedziałek 06 lut 2006, 17:14

...no delikatne rzeczy wole wysylac poczta - tam jest male ryzyko ze cos popsuja....ale stolica to rozwali nawet paczke z naklejkami "uwaga szklo"....tak zalatwili mi w firmie drukarke do etykiet......nawet nie bylo co do serwisu oddawac - chyba ze na czesci(ktorych za wiele by nie bylo).....

pol roku ciagania sie po sadach....



napisz jak sie znalazlo naglosnienie.....i mam nadzieje ze jakos sie z tego wywiaza w stosunku do ciebie(i sprzedawcy) bo jednak najszczersze przepraszam to zdecydowanie za malo...

**********************

Były pracownik Stolicy chciał odsprzedac to nagłośnienie do studia w Łodzi a poprzez duże nagłośnienie o sprawie po prostu nie udało się jemu wziąc ani grosza a będzie miał jeszcze z tego tytułu problemy. A chciał ten zestaw sprzedac za 2000 zł na szybkiego i tym się sprzedał bo sprzęt nowy jest dobre 10x droższy.
[addsig]

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » poniedziałek 06 lut 2006, 17:16

...ciekawe :) moze ktos pomylil adresy ;)...

**********************

Niestety nikt nie pomylił adresów bo były oryginalne kartony, lecz w środku zamiast aktywnego drogiego nagłośnienia był najdroższy w moim życiu cement w 4 workach :)
[addsig]

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » poniedziałek 06 lut 2006, 17:18

......ciekawe :) moze ktos pomylil adresy ;)...

**********************

Albo Stolica w śledztwie wewnętrznym pochwyciła złodziejaszków- oddali sprzęt, a poszkodowanego poprosili o dyskrecję..... Tak sobie myślę- bo jakiś enigmatyczny ten poszkodowany.



Ale pewnie po prostu naklejkę z paczki w której było zaopatrzenie do budowy hipermarketu pomyłkowo przyklejono na paczkę ze sprzętem audio....

Tylko co teraz zrobią na budowie??? A terminy gonią.

...

**********************

A ja jadę niebawem na policje odebrac te worki z cementem. Mam już nagłośnienie a worki też do mnie przyszły i nie podaruje ich :)
[addsig]

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » poniedziałek 06 lut 2006, 17:20

...Coś w tym jest. U moich znajomych zaraz po wizycie pana ze Stolicy, okazało się, że nie ma... sekatora, który leżał na trawie obok zaparkowanego samochodu tegoż człowieka. Niby nic, ale rączki swędzą... czy ich tak szkolą? Nic nie rozumiem, za dużo cos tych zbiegów okolicznośći;)...

**********************

Trzerba dlatego podjąc walkę z tymi złodziejami - trzeba mówic o tym głośno by inni byli ostroźniejsi.
[addsig]

Awatar użytkownika
mr-hammond
Posty: 1416
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: mr-hammond » poniedziałek 06 lut 2006, 17:35

czyli historia mojej kolezanki o laptopach zdaje sie miec potwierdzenie .



Ciesze sie ze odzyskales sprzet .

Zastanawiające jest to jak udowodnic ze np wysłałem kupującemu instrument a nie cement .Bo słysząc taka historie to podczas takiej zamiany przez nieuczciwą poczte mamy chyba małe szanse na udowodnienie ze to oni a nie my .Tutaj ktos chciał sprzedac , a co w przypadku jesli zamieniający zechce sie uczyc grać ;) ??

Awatar użytkownika
yaniki
Posty: 488
Rejestracja: niedziela 03 sie 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: yaniki » poniedziałek 06 lut 2006, 19:28

Ale historia!



Dobrze, że sprzęt się znalazł. No i trzeba przyznać Stolicy, że poradzili sobie z tą sytuacją.

KYMY
Posty: 264
Rejestracja: poniedziałek 23 sty 2006, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: KYMY » wtorek 07 lut 2006, 08:38



Generalnie jest możliwość "otwarcia paczki komisyjnie", tzn. na poczcie przy naczelniku, za free. Ale trzeba chcieć i mieć chwilę czasu.

**********************************

No to po co pisać jak się nie wie...



......

Ale już niedługo Panowie... przyjdzie Niemiec czy inny, postawi obok poczty budę, podniesie jakość usług i wzbogaci je. Poczta od razu pójdzie z torbami. Podobnie bedzie z telekomuną, to tylko kwestia czasu. Oni już sie boją... Jak ktoś ma na Poczcie znajomego, to wie co tam się dzieje... Strach pomieszany z paranoją i paniką.

**********************************



Nie wiem skąd ten pesymizm- to chyba obowiązkowa poprawność polityczna- gnoić to co swoje a w tył włazić obcym. Korzystam z usług Poczty Polskiej i doprawdy ani razu nie miałem powodu do narzekań...

To Twoje "przyjdzie Niemiec" akurat tak się sprawdzi jak "przyjdzie Francuz " w przypadku Telekomunikacji Polskiej- jesteś na tyle niekompetentny że nawet nie zauważyłeś jej sprzedaży... a piszesz. To jak jest super "po" widzę wyraźnie jako abonent TP (France Telekom).

Mądrzy ludzie powiedzą Ci jak kosztem TP dofinansowuje się francuską zadłużoną matkę.


ODPOWIEDZ