Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Awatar użytkownika
Derrida
Posty: 21
Rejestracja: sobota 03 wrz 2005, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Derrida » czwartek 09 lut 2006, 21:58

hmm... mi nie daje spokoju watek 'prezentu'... nie chcialbym byc nadmiernie podejrzliwy, ale jesli akustyk w zamian za wybranie uslug firmy X (co wiaze sie z wydaniem sporej kwoty z budzetu firmy w ktorej jest zatrudniony) dostaje prywatnie prezent o wartosci dwudziestu kilku tysiecy pln to wyglada to co najmniej podejrzanie... czy tylko ja odnioslem takie wrazenie?

Awatar użytkownika
Pewu
Posty: 849
Rejestracja: sobota 07 cze 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Pewu » czwartek 09 lut 2006, 22:02

...hmm... czy tylko ja odnioslem takie wrazenie?...

**********************

Otóż właśnie, chyba idziesz dobrym, a ściemnionym tu już przez Camela, tropem.
Sympatycznie zielonokreskowy nadworny klaun Forum EiS

Awatar użytkownika
Groch
Posty: 437
Rejestracja: piątek 10 gru 2004, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Groch » piątek 10 lut 2006, 00:42

I tu ślad po Panu "Wielbłądzie" zginie...

Awatar użytkownika
Laliszon
Posty: 438
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Laliszon » piątek 10 lut 2006, 00:58

.........ciekawe :) moze ktos pomylil adresy ;)...

**********************

Albo Stolica w śledztwie wewnętrznym pochwyciła złodziejaszków- oddali sprzęt, a poszkodowanego poprosili o dyskrecję..... Tak sobie myślę- bo jakiś enigmatyczny ten poszkodowany.



Ale pewnie po prostu naklejkę z paczki w której było zaopatrzenie do budowy hipermarketu pomyłkowo przyklejono na paczkę ze sprzętem audio....

Tylko co teraz zrobią na budowie??? A terminy gonią.

...

**********************

A ja jadę niebawem na policje odebrac te worki z cementem. Mam już nagłośnienie a worki też do mnie przyszły i nie podaruje ich :)

...

**********************

Czyli mialem trochę rację że opchnąć coś takiego w tym kraju to wyjdzie zaraz, a skurwielowi ze stolnicy niech pały dokopią, męda jedna, muzycy za ostatnie grosze wyrwane swoim dzzieciom i żonom, sprzęt kupują aby go 2 razy odpalić i zdechnąć.

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » piątek 10 lut 2006, 09:37

.........Nie warto liczyć do końca na policje. Jak sie potrafi liczyć trzeba dużo liczyć na siebie...



....Podobno grozi jemu od 3 do 6 lat, ale ja sie wycofuje ze sprawy bo żyje sobie spkojnie, a kto sobie naważył to sam sobie wypije. Ja mam aparaturke i jest ok .....



Ale kilka postów wyżej piszesz ..."Trzerba dlatego podjąc walkę z tymi złodziejami - trzeba mówic o tym głośno by inni byli ostroźniejsi. "....



-------------------------------------------------------------------------------

Kolego camel



Rozdwojenie jaźni? Błyskawiczna zmiana światopoglądu?

Człowieku!!!

Jedziesz grubo na Policję (poniekąd słusznie), a sam, mimo tego że byłeś uczestnikiem zdarzenia chcesz stanąć obok? I stojąc obok "głośno mówić"?

To po co tu się rozpisujesz? Jesteś klasycznym przypadkiem "Kalego" z "W pustyni i w puszczy" (ci co czytali wiedzą o co chodzi). A postawa niech kradną wszystkim byle nie mnie, jest skrajnie debilna. Jeśli odpuszczasz złodziejom to oni prędzej czy później znów coś komuś ukradną (tobie pewnie nie, bo już się będziesz pilnował).

Na koniec życzenia. Żyj sobie spokojnie "obok", tylko nie proś innych o pomoc, bo ty tej pomocy innym nie chcesz użyczyć("ale ja sie wycofuje").

Życzę ci też wielu spokojnych nocy bez wizyty w twoim studio osobników, którym teraz luzujesz.

K.

...

**********************

Dzięki za te słowa i uświadomienie mnie. Może faktycznie źle chcialem zagrać. Masz racje, niech ktos za to odpowie!!!
[addsig]

Awatar użytkownika
CD-RW
Posty: 279
Rejestracja: czwartek 19 lut 2004, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: CD-RW » piątek 10 lut 2006, 09:53

...hmm... mi nie daje spokoju watek 'prezentu'... nie chcialbym byc nadmiernie podejrzliwy, ale jesli akustyk w zamian za wybranie uslug firmy X (co wiaze sie z wydaniem sporej kwoty z budzetu firmy w ktorej jest zatrudniony) dostaje prywatnie prezent o wartosci dwudziestu kilku tysiecy pln to wyglada to co najmniej podejrzanie... czy tylko ja odnioslem takie wrazenie?...

**********************

Spojrz na pierwsza strone dyskusji :)

C.

Awatar użytkownika
Derrida
Posty: 21
Rejestracja: sobota 03 wrz 2005, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Derrida » sobota 11 lut 2006, 00:24

pozwole sobie podbic temat, jako ze watek poboczny jest na tyle interesujacy, ze szkoda byloby pozwolic mu popasc w zapomnienie...

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » sobota 11 lut 2006, 15:40

...pozwole sobie podbic temat, jako ze watek poboczny jest na tyle interesujacy, ze szkoda byloby pozwolic mu popasc w zapomnienie......

**********************

Tak jest.
[addsig]

Awatar użytkownika
Camel
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2003, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Camel » piątek 17 lut 2006, 12:15

Sprzedający przyznał się że to on zapakował te worki z cementem zamiast nagłośnienia KV2. Osobiście zadzwonił do mnie i się tłumaczył że to był głupi żart - przepraszał, ale nie zdawał sobie sprawy że prokuratura nie zna żartów. Za takie wykroczenie grozi od 3 do 6 lat, ale powiem Wam jak do tego podejdzie prokuratura.
[addsig]

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Zginęło nagłośnienie KV2 EX10 + EX2.2

Post autor: Zbynia » piątek 17 lut 2006, 16:52

buhahahahahahahaa tragedia.......



coz dostanie 3 lata to mu sie odechce glupich zartow.....



glupich nie sieja...sami sie rodza.......

ODPOWIEDZ