Systemy elektroakustyczne w klubach muzycznych

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
dj-bartez
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 09 paź 2006, 00:00

Systemy elektroakustyczne w klubach muzycznych

Post autor: dj-bartez » poniedziałek 09 paź 2006, 09:46

Hej
Szukam wszelakich informacji dotyczacych projektowania i uzytkowania systemow elektroakustycznych w klubach muzycznych.Chodzi mi o jakies ksiazki, artykuly w prasie itp.Jezeli ktos wie gdzie moge cos znalezc na powyzszy temat bede bardzo wdzieczny.

Awatar użytkownika
StereoCult
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 20 wrz 2005, 00:00

Re: Systemy elektroakustyczne w klubach muzycznych

Post autor: StereoCult » poniedziałek 09 paź 2006, 16:52

...Hej
Szukam wszelakich informacji dotyczacych projektowania i uzytkowania systemow elektroakustycznych w klubach muzycznych.Chodzi mi o jakies ksiazki, artykuly w prasie itp.Jezeli ktos wie gdzie moge cos znalezc na powyzszy temat bede bardzo wdzieczny....
**********************
estrada i studio.... .....www.google.pl .....

dj-bartez
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 09 paź 2006, 00:00

Re: Systemy elektroakustyczne w klubach muzycznych

Post autor: dj-bartez » wtorek 10 paź 2006, 16:01

......Hej
Szukam wszelakich informacji dotyczacych projektowania i uzytkowania systemow elektroakustycznych w klubach muzycznych.Chodzi mi o jakies ksiazki, artykuly w prasie itp.Jezeli ktos wie gdzie moge cos znalezc na powyzszy temat bede bardzo wdzieczny....
**********************
estrada i studio.... .....www.google.pl ........
******************

www.google.pl to zadna odpowiedz
tam mozna znalezc wszystko tylko trzeba wiedziec gdzie

Awatar użytkownika
StereoCult
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 20 wrz 2005, 00:00

Re: Systemy elektroakustyczne w klubach muzycznych

Post autor: StereoCult » wtorek 10 paź 2006, 20:09

.........Hej
Szukam wszelakich informacji dotyczacych projektowania i uzytkowania systemow elektroakustycznych w klubach muzycznych.Chodzi mi o jakies ksiazki, artykuly w prasie itp.Jezeli ktos wie gdzie moge cos znalezc na powyzszy temat bede bardzo wdzieczny....
**********************
estrada i studio.... .....www.google.pl ........
******************

http://www.google.pl to zadna odpowiedz
tam mozna znalezc wszystko tylko trzeba wiedziec gdzie...
**********************
kto szuka ten znajdzie :) to nie jest latwy temat i nikt nie poda Tobie przepisu na zaprojektowane paczki do klubu!! takie rzeczy kosztuja albo lata pracy....albo radze wykupic projekt na stronie jakiegos producenta....

Antheck
Posty: 180
Rejestracja: wtorek 04 cze 2002, 00:00

Re: Systemy elektroakustyczne w klubach muzycznych

Post autor: Antheck » wtorek 10 paź 2006, 20:40

...Hej
Szukam wszelakich informacji dotyczacych projektowania i uzytkowania systemow elektroakustycznych w klubach muzycznych.Chodzi mi o jakies ksiazki, artykuly w prasie itp.Jezeli ktos wie gdzie moge cos znalezc na powyzszy temat bede bardzo wdzieczny....
**********************

To zależy czego poszukujesz... Klub klubowi nierówny... tudzież dyskoteka może potrzebować czego innego... Nie potrafię wskazać Ci odpowiednich publikacji, gdyż w wielu przypadkach projektowanie takich rzeczy opiera się o wiedzę, doświadczenie, budżet Klienta i wiele wiele innych czynników, które mogą diametralnie modyfikować sytuację...

Podejrzewam, że dobrze zrobisz jeśli zaczniesz od dokładnej analizy intencji, pobożnych życzeń i wymagań Klienta (czasami to wcale nie to samo). Następnie jakaś analiza pomieszczenia które ma być adaptowane na klub...

Na razie tyle przychodzi mi do głowy...
Pozdrawiam, Antheck


[addsig]
Stevie Wonder: "You're the best stage crew I've ever seen..."

dj-bartez
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 09 paź 2006, 00:00

Re: Systemy elektroakustyczne w klubach muzycznych

Post autor: dj-bartez » środa 11 paź 2006, 06:31

Chyba sie zle zrozumielismy.Ja nie projektuje systemu pod konkretny klub.
Musze napisac prace na temat ogolnego projektowania i uzytkowania takich systemow.Co sie powinno w nich zawierac, jakie komponenty, jak to podlaczyc, na co zwrocic uwage przy montazu itp.

mandaryn
Posty: 45
Rejestracja: wtorek 14 wrz 2004, 00:00

Re: Systemy elektroakustyczne w klubach muzycznych

Post autor: mandaryn » środa 11 paź 2006, 09:19

Napisz do mnie a Ci pomogę

djmandaryn@wp.pl

Pozdro

ODPOWIEDZ