Alphard Hannibal

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Awatar użytkownika
ElvisKing
Posty: 80
Rejestracja: niedziela 27 lis 2005, 00:00

Alphard Hannibal

Post autor: ElvisKing » środa 03 paź 2007, 22:14

Co myslicie o tym systemie ?
UWAGA TEN POST ZOSTAL NAPISANY PO CONAJMNIEJ 2 PIWACH :) !!!

Awatar użytkownika
Respectus
Posty: 363
Rejestracja: czwartek 26 sty 2006, 00:00

Re: Alphard Hannibal

Post autor: Respectus » czwartek 04 paź 2007, 01:12

...Co myslicie o tym systemie ? ...
**********************
Słyszałem to kilka razy i to w połączeniu z pseudo realizatorem. Koszmar!

Awatar użytkownika
pc7194
Posty: 14
Rejestracja: piątek 11 lut 2005, 00:00

Re: Alphard Hannibal

Post autor: pc7194 » czwartek 04 paź 2007, 07:38

......Co myslicie o tym systemie ? ...
**********************
Słyszałem to kilka razy i to w połączeniu z pseudo realizatorem. Koszmar!...
**********************
Witam wszystkich.
Jakim cudem mógł Pan słyszeć to kilka razy ?? jak system, który jest jeszcze prototypem był tylko raz na jednym koncercie w Leżajsku. .
Dlaczego wypisuje Pan taki bzdury i wprowadza innych w błąd.
Ja słyszałem ten system i jedyny koszmar to, że inne firmy kasują tak potężne pieniądze za podobne systemy, które wcale lepiej nie grają.
A w sprawie skasowanych postów to jest po prostu jakaś prowokacja i totalne nieporozumienie ze strony redakcji...., którą kiedyś uważałem za myślącą i niezależną...po prostu jest mi mocno przykro że nawet ....,po prostu bez komentarza.
Zresztą jeśli te posty były w niewłaściwym temacie to proszę je wkleić do tego tematu...szanowna redakcjo myślę że ten jest właściwy.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Pan_Jabu
Posty: 1190
Rejestracja: wtorek 29 maja 2007, 00:00

Re: Alphard Hannibal

Post autor: Pan_Jabu » czwartek 04 paź 2007, 08:00

...Co myslicie o tym systemie ? ...
**********************

Nie sądzę, żeby komukolwiek z kompetentnych i rzeczowych Kolegów (m.in. AlfonsoRodeo, Antheck...) chciało się JESZCZE RAZ pisać to wszystko, co już raz napisali...

cocktailmusic
Posty: 150
Rejestracja: poniedziałek 02 lip 2007, 00:00

Re: Alphard Hannibal

Post autor: cocktailmusic » czwartek 04 paź 2007, 08:54

......Co myslicie o tym systemie ? ...
**********************
Słyszałem to kilka razy i to w połączeniu z pseudo realizatorem. Koszmar!...
**********************
Od jakiegos czsu wiedzę że i na tym forum zaczynają sie pojawiac"specjaliści " od wszystkiego, którzy mają nieograniczoną wiedzę w każdej dziedzinie, wypowiadają się na temat sprzetu który widzieli na zdjęcie bądz wcale i piszą bzdury.
Brałem dział w kilku forach, ale po takich wypowiedziach dałem sobie spokój.
Podobnie będzie chyba na forum eis
j ak słyszę że nogłośnieniniem poniżej 15000,- nie ma sobie co zawracać głowy..........."to chce mi się wyjśc
...........i wychodzę"

Awatar użytkownika
Respectus
Posty: 363
Rejestracja: czwartek 26 sty 2006, 00:00

Re: Alphard Hannibal

Post autor: Respectus » czwartek 04 paź 2007, 12:11

.........Co myslicie o tym systemie ? ...
**********************
Słyszałem to kilka razy i to w połączeniu z pseudo realizatorem. Koszmar!...
**********************
Od jakiegos czsu wiedzę że i na tym forum zaczynają sie pojawiac"specjaliści " od wszystkiego, którzy mają nieograniczoną wiedzę w każdej dziedzinie, wypowiadają się na temat sprzetu który widzieli na zdjęcie bądz wcale i piszą bzdury.
Brałem dział w kilku forach, ale po takich wypowiedziach dałem sobie spokój.
Podobnie będzie chyba na forum eis
j ak słyszę że nogłośnieniniem poniżej 15000,- nie ma sobie co zawracać głowy..........."to chce mi się wyjśc
...........i wychodzę"...
**********************
Nie zrozumieliście ironiczności mojej wpisu? Piszę bzdury, ponieważ na temat tych alphardów było napisane w (niestety) wykasowanym poscie duzo i konkretnie. redakcja olewa fachowe i przydatne posty więc może debilizmów nie wykasują... ot co...

Awatar użytkownika
Gerry
Posty: 552
Rejestracja: czwartek 09 cze 2005, 00:00

Re: Alphard Hannibal

Post autor: Gerry » czwartek 04 paź 2007, 12:16

Nie zrozumieliście ironiczności mojej wpisu? Piszę bzdury, ponieważ na temat tych alphardów było napisane w (niestety) wykasowanym poscie duzo i konkretnie. redakcja olewa fachowe i przydatne posty więc może debilizmów nie wykasują... ot co......
**********************
Ja zrozumiałem :) Faktycznie można było cały wątek nt ALPHARD'ów przenieść do innego tematu... Moc ludzi się naprodukowała i można było przeczytać dużo ciekawych zdań. Tym razem to naprawde zawiodłem sie na redakcji... Żenada i niesmak...
...kto pyta nie błądzi :-)) Niech milczę jesli nie mam nic ciekawego do powiedzenia...

Awatar użytkownika
grembo
Posty: 2289
Rejestracja: czwartek 16 mar 2006, 00:00

Re: Alphard Hannibal

Post autor: grembo » czwartek 04 paź 2007, 18:54

Prawdopodobnie usuniecia watku zazadal producent - ktory jest klientem dzialu reklamy EIS - prawa rynku

ps.ten mail zaraz pewnie zleci :)

A to ze to forum schodzi na psy zauwazylem i w sumie, lepiej dac w dluga na inne forum ;)

Redakcja
Posty: 1410
Rejestracja: środa 23 sty 2002, 00:00

Re: Alphard Hannibal

Post autor: Redakcja » czwartek 04 paź 2007, 19:29

...Prawdopodobnie usuniecia watku zazadal producent - ktory jest klientem dzialu reklamy EIS - prawa rynku
ps.ten mail zaraz pewnie zleci :)

Panowie, już się w tej sprawie wypowiadałem. Prosiłem mianowicie w temacie "targowym" aby pytając o konkretne urządzenia zakładać nowe tematy by już (we wspomnianym) nie śmiecić bez potrzeby. Stało się jednak inaczej gdyż goście mocno zignorowali nasze prośby, karczemnie się przy okazji wykłócając między sobą. Tak więc jako właściciele swego domu potraktowaliśmy owych "gości" tak, jak na to sobie zasłużyli. Przypuszczam, że każdy z Was zrobiłby to samo w swoich progach.
Oczywiście praktycznie całą skasowaną dyskusję mamy zarchiwizowaną i nic nie stoi na przeszkodzie aby ją zainteresowanym osobom przesłać. Tyle, że zamiast o to się do nas zwrócić, widzimy, że co niektórym kolegom bardziej "po drodze" (bo pewnie i łatwiej) doszukiwać się wręcz spisków dziejowych. Trudno
[addsig]
Wojciech Chabinka - sekretarz redakcji EiS

Redakcja
Posty: 1410
Rejestracja: środa 23 sty 2002, 00:00

Re: Alphard Hannibal

Post autor: Redakcja » czwartek 04 paź 2007, 19:58

..."Problem z Alphard U2 800 M " który wisi an forum też będzie usunięty jak ktoś napisze ze Alphard to badziewie?...

Nigdy, przenigdy nie poddaliśmy się żadnej nieuzasadnionej presji ani ze strony producentów, ani dystrybutorów. Ja przynajmniej takiej kwestii nie pamiętam. I choć się to wyda może niektórym z kolegów dziwne, pewnie właśnie przez to nasza współpraca układa się naprawdę świetnie. Tu dodam (aby nie było, że jesteśmy tacy cacy), iż pracując jako ludzie i z ludźmi zdarzyło się i nam co najmniej kilka razy "odkręcać" to, co nabroiliśmy. To żadna ani tajemnica, ani ujma. Niemniej nikt nie jest w stanie nam niczego narzucić w myśl prostej zasady - tak ma być i basta! Dodam jeszcze (bo o to też często nas pytają), iż rzeczywiście jesteśmy jednym z nielicznych już wydawnictw w naszym kraju z całkowicie polskim kapitałem.
[addsig]
Wojciech Chabinka - sekretarz redakcji EiS

Zablokowany