Pioneer DJM 400 vs Numark DMX 06

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Awatar użytkownika
maslak_s
Posty: 336
Rejestracja: niedziela 31 lip 2005, 00:00

Pioneer DJM 400 vs Numark DMX 06

Post autor: maslak_s » poniedziałek 03 gru 2007, 23:52

Przez ostatnie dni zastanawiam sie nad zmianaa miksera dj'skiego na cos innego (lepszego)...

i mam te dwie propozycje tak jak w temacie...

Pioneer wiadoomoo proofesjonalna firmaa... ale kurczee wyjscie master to chinche niezbalansowane, a sama cena to okolo 1750 zl... tanszyy numark (o prawie 900 zl) posiadaa zbalansoowane wyjscia (jack)...


i teraz takie moje pytanie... moja krosoownica (behringer cx 3400) ma wejscia XLR... czemu proofesjoonalnyy sprzett piooneera ma niezbalansoowane chinche?!
i czy kabel chinche - xlr too jest cos normalnego?! z jednej stronyy niezbalansowane wyjscie chinch z drugiej strony wejscie zbalansowane jack... jak wy to widzicie?!

noo a poodstawoowe pytanie too ktoryy sprzet lepiej kupic, bioraac pod uwageee te wyjscie i ogolnie niezawodnosc, jakosc

www.klub.agaton.pl

Awatar użytkownika
maslak_s
Posty: 336
Rejestracja: niedziela 31 lip 2005, 00:00

Re: Pioneer DJM 400 vs Numark DMX 06

Post autor: maslak_s » poniedziałek 03 gru 2007, 23:56

*male poprawki boo jak wiadooomoo brak "edit"*


Przez ostatnie dni zastanawiam sie nad zmianaa miksera dj'skiego na cos innego (lepszego)...

i mam te dwie propozycje tak jak w temacie...

Pioneer wiadoomoo proofesjonalna firmaa... ale kurczee wyjscie master to chinche niezbalansowane, a sama cena to okolo 1750 zl... tanszyy numark (o prawie 900 zl) posiadaa zbalansoowane wyjscia (jack)...


i teraz takie moje pytanie... moja krosoownica (behringer cx 3400) ma wejscia XLR... mikser podlaczalbym bezpoosrednio wlasnie do krosownicy... czemu proofesjoonalnyy sprzett piooneera ma niezbalansoowane chinche?!
i czy kabel chinche - xlr too jest cos normalnego?! z jednej stronyy niezbalansowane wyjscie chinch z drugiej strony wejscie zbalansowane XLR... jak wy to widzicie?!

noo a poodstawoowe pytanie too ktoryy sprzet lepiej kupic, bioraac pod uwageee te wyjscie i ogolnie niezawodnosc, jakosc




www.klub.agaton.pl

Awatar użytkownika
maslak_s
Posty: 336
Rejestracja: niedziela 31 lip 2005, 00:00

Re: Pioneer DJM 400 vs Numark DMX 06

Post autor: maslak_s » wtorek 04 gru 2007, 13:16

hhmmm ?! i jak?! nikt mi nie pomooze?!
www.klub.agaton.pl

Awatar użytkownika
furlag
Posty: 31
Rejestracja: środa 12 maja 2004, 00:00

Re: Pioneer DJM 400 vs Numark DMX 06

Post autor: furlag » wtorek 04 gru 2007, 14:39

...hhmmm ?! i jak?! nikt mi nie pomooze?!...
**********************
hmmm....pewnie dlatego nie ma, bo panowie z pioneera wiedzą, że profesjonaliści podłaczą mi xer przez d-box......i napewno nie do krosownicy firmy na B.......
Próbuje bawić sie formą sztuki jaką jest muzyka...

Awatar użytkownika
tox
Posty: 394
Rejestracja: niedziela 30 sty 2005, 00:00

Re: Pioneer DJM 400 vs Numark DMX 06

Post autor: tox » wtorek 04 gru 2007, 19:04

...hhmmm ?! i jak?! nikt mi nie pomooze?!...
**********************
Mam tego numarka, z klubu natomiast znam też i pioneera o którego pytasz. Mikser numarka niestety szumi przy większym wychyleniu pokrętła Master i ogólnie jest mikserem "cichszym"; nie jest jak ten pionek - nie do zdarcia (crossfader po jakimś roku zaczął delikatnie przepuszczać sygnał przy prawie maksymalnym wychyleniu w jedną stronę, ale przestałem go używać, więc do tej pory nie zmieniałem). Jesli chodzi o wyjscia numarka to ma ich sporo o mozna używac na raz wyjscia JACK i chinch ewentualnie record, które omija pokrętło master .

peace

ODPOWIEDZ