Słuchawki Direct Sound EX 25

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Shirakichi
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 17 sty 2011, 00:00

Słuchawki Direct Sound EX 25

Post autor: Shirakichi » niedziela 29 sty 2012, 21:47

Witam wszystkich, chciałem spytać o opinie na temat ww słuchawek. Przyznam się bez bicia, że jestem zupełnie żółty w tym temacie :) Chciałbym je wykorzystywać zarówno na próbie jak i w czasie koncertów ze względu na duże natężenie dźwięku i problemy z usłyszeniem pozostałych grających odpowiednio wyraźnie. Słyszałem, że używają ich głównie perkusiści i dźwiękowcy a ja sam jestem gitarzystą i nie wiem jak w moim wypadku mógłby się taki sprzęt spisać. Perspektywa zbilansowanego miksu w słuchawkach jest bardzo zachęcająca.


Kolejną sprawą jest, że (tak, wiem, wstyd) nie mam pojęcia jak takie słuchawki można by było wygodnie podłączyć bezprzewodowo ;) Nie wiem za czym trzeba byłoby się rozglądać i jaka jest ogólna zasada działania takich sytemów w tym wypadku. Byłbym Wam więc bardzo wdzięczny za w miarę proste wytłumaczenie kwestii i polecenie jakichś produktów.


Dzięki za odpowiedzi z góry, jeżeli znacie jakieś inne słuchawki tego typu godniejsze polecenia to byłbym wdzięczny za typy. I przepraszam za brak wtajemniczenia ;)


ODPOWIEDZ