Strona 1 z 1
					
				Wyjścia AUX w mikserze Allen@Heath
				: środa 25 wrz 2013, 22:09
				autor: nasula
				Witam. Mam pytanie. Czy wyjścia AUX w mikserze jak w temacie sa symetryczne? Nie mogę nigdzie znaleźć takiej informacji. Potrzebuję wysłać sygnał Aux pytą XLR do aktywnych odsłuchów EV ZLX12P, a przydźwięk od tyrystorów reflektorów mi w tym bardzo przeszkadza.
A jeśli nie są symetryczne, to czy można ten sygnał wysłać przez di-boxa Klotz d10, nie wiem jak z dopasowaniem, monitory te mają mikser na pokładzie (dwa wejścia), więc było by to połączenie wyjścia mixera z wejściem mixera. Zasadniczo już je tak połaczyłem i dźwięk się sporo poprawił, ale nie wiem czy tak można na dłuższa metę.
Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Pozdrawiam.
 
			
					
				Re: Wyjścia AUX w mikserze Allen@Heath
				: czwartek 26 wrz 2013, 09:11
				autor: Zbynia
				Mozna i nawet trzeba przez di-box - nie przypominam sobie miksera z symetrycznym aux
 
			
					
				Re: Wyjścia AUX w mikserze Allen@Heath
				: czwartek 26 wrz 2013, 09:12
				autor: Zbynia
				ps.w instrukcji od miksera powinna byc o tym informacja
 
			
					
				Re: Wyjścia AUX w mikserze Allen@Heath
				: piątek 27 wrz 2013, 19:53
				autor: nasula
				Fakt. Dogrzebałem się w instrukcji. Są symetryczne. Podłączyłem przez multikabel, działa pięknie. Zero przydźwięków od tyrystorów, nawet przy wachlowaniu światłem. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
Ps. muszę tylko jeszcze poczytać o pseudo i normalnej symetrii.
			 
			
					
				Re: Wyjścia AUX w mikserze Allen@Heath
				: piątek 27 wrz 2013, 20:14
				autor: nasula
				...Fakt. Dogrzebałem się w instrukcji. Są symetryczne. Podłączyłem przez multikabel, działa pięknie. Zero przydźwięków od tyrystorów, nawet przy wachlowaniu światłem. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
Ps. muszę tylko jeszcze poczytać o pseudo i normalnej symetrii....(podeślecie jakiś link, bo nie mogę nigdzie znaleźć?)