Behringer X32 Rack, ew Producer i bliżniacze - zużycie prądu

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
miły73
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek 29 kwie 2002, 00:00

Behringer X32 Rack, ew Producer i bliżniacze - zużycie prądu

Post autor: miły73 » poniedziałek 15 gru 2014, 20:12

Witam, czy ma ktoś z forumowiczów najlepiej wersję Rack tego miksera oraz możliwość zmierzenia pobieranej mocy ?, np. typowym miernkiem poboru energii z supermarketu ? Zastanawiam się nad kupnem wersji Rack do stałego użytku w domu, ale pobierana wg instrukcji moc aż 120W jest dla mnie nieakceptowalna. Do tej pory archaizmem wydawał mi się nawet pobór 30W mojej starszej cyfrówki Tascam, a co dopiero czterokrotnie więcej, zwłaszcza że mikser działa u mnie non stop cały rok.. Proszę o informacje czy ktoś zwrócił uwagę na prądożerność współczesnych mikserów, podczas gdy postęp w produkcji chipsetów daje spore oszczędności.. Liczę na to że być może w rzeczywistości pobiera max połowę tego bo miałem takie przypadki wśród innych urządzeń. A tym bardziej wersja Rack. Z góry dziękuję za posty, pozdrawiam

technologie ..

sp4xkb
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 18 gru 2014, 00:00

Re: Behringer X32 Rack, ew Producer i bliżniacze - zużycie prądu

Post autor: sp4xkb » czwartek 18 gru 2014, 21:33

...Witam, czy ma ktoś z forumowiczów najlepiej wersję Rack tego miksera oraz możliwość zmierzenia pobieranej mocy ?, np. typowym miernkiem poboru energii z supermarketu ? Zastanawiam się nad kupnem wersji Rack do stałego użytku w domu, ale pobierana wg instrukcji moc aż 120W jest dla mnie nieakceptowalna. Do tej pory archaizmem wydawał mi się nawet pobór 30W mojej starszej cyfrówki Tascam, a co dopiero czterokrotnie więcej, zwłaszcza że mikser działa u mnie non stop cały rok.. Proszę o informacje czy ktoś zwrócił uwagę na prądożerność współczesnych mikserów, podczas gdy postęp w produkcji chipsetów daje spore oszczędności.. Liczę na to że być może w rzeczywistości pobiera max połowę tego bo miałem takie przypadki wśród innych urządzeń. A tym bardziej wersja Rack. Z góry dziękuję za posty, pozdrawiam...



witam

Nie mierzyłem jeszcze...., ale tak na szybko to 70 wat - tyle jest napisane na mikserze X32 producer

ODPOWIEDZ