Tani moduł brzmieniowy

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
wojcik0602
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 21 gru 2014, 00:00

Tani moduł brzmieniowy

Post autor: wojcik0602 » niedziela 21 gru 2014, 00:26

Witam! Na sprzęcie w sumie się nie znam, także wybaczcie pytania początkującego. ;)


Posiadam klawiaurę sterującą Novation Impulse. Póki co to nagrywam na niej w domu korzystając z wtyczek, ale chciałbym wykorzystać ją live na próbach oraz koncertach. Z tego co wyczytałem, to korzystanie na żywo z wtyczek na laptopie jest raczej poronionym pomysłem, i lepiej kupić jakiś moduł. Chodzi mi głównie o brzmienie pianin i Hammondów.


Poprzez tani moduł mam na myśli taki do 500zł. Póki co znalazłem tylko Miditech Piano Box, ale niewiele o nim wiem. Czy nie wstyd pokazać się z tym na scenie?:)


moons
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2014, 00:00

Re: Tani moduł brzmieniowy

Post autor: moons » poniedziałek 22 gru 2014, 09:12

Nie znam tego modułu o którym piszesz ale ja bym poszedł za taką kasę w stronę starszych klasycznych modułów. Za 500 zł będziesz miał spokojnie Rolanda D-110, U-110, U-220 i jeszcze Ci zostanie, a jak troszkę dołożysz to masz Rolanda SC-880, Korgi z seri N. Choć wiadomo że to nie najnowsze moduły i brzmienie nie każdemu może odpowiadać, mi osobiście bardzo odpowiada. Na youtube możesz posłuchać praktycznie każdy z tych modułów


Pozdrawiam


ODPOWIEDZ