KORG Pa 800 - nie chce się uruchomić

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
zmrevers
Posty: 12
Rejestracja: piątek 20 lut 2015, 00:00

KORG Pa 800 - nie chce się uruchomić

Post autor: zmrevers » niedziela 29 mar 2015, 10:40

Witam!


Mam problem z keyboardem KORG pa 800. Uruchomienia się jak na filmiku który dołączyłem, dopiero za którymś razem (różnie 5 ... 10 ... :) ) odpala się system. Jak już zacznie działać to miewa delikatne zawiechy. Podczas gry ze stylami żadziej ale jaki chcem puścić mp3 podczas przerwy na imprezie to potrafi robić skoki w muzyce.


Jaka może być tego przyczyna i co mam z tym zrobić.


 


Link z filmikiem:


http://www.youtube.com/watch?v=dGZgDYilT0g&feature=youtu.be


Dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam!


Piotrek


 


Awatar użytkownika
funkofil1
Posty: 146
Rejestracja: piątek 14 cze 2013, 00:00

Re: KORG Pa 800 - nie chce się uruchomić

Post autor: funkofil1 » niedziela 29 mar 2015, 15:07

...Witam!
Mam problem z keyboardem KORG pa 800. Uruchomienia się jak na filmiku który dołączyłem, dopiero za którymś razem (różnie 5 ... 10 ... :) ) odpala się system. Jak już zacznie działać to miewa delikatne zawiechy. Podczas gry ze stylami żadziej ale jaki chcem puścić mp3 podczas przerwy na imprezie to potrafi robić skoki w muzyce.
Jaka może być tego przyczyna i co mam z tym zrobić.
 
Link z filmikiem:
http://www.youtube.com/watch?v=dGZgDYilT0g&feature=youtu.be
Dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam!
Piotrek
 ...

Spróbuj podociskać wszystkie kostki taśm łączących peryferia (klawiaturę, fdd, wyświetlacz) z płytą główną. W najlepszym wypadku podczas transportu coś się poluzowało i system nie bootuje.

zmrevers
Posty: 12
Rejestracja: piątek 20 lut 2015, 00:00

Re: KORG Pa 800 - nie chce się uruchomić

Post autor: zmrevers » piątek 03 kwie 2015, 14:37

...Spróbuj podociskać wszystkie kostki taśm łączących peryferia (klawiaturę, fdd, wyświetlacz) z płytą główną. W najlepszym wypadku podczas transportu coś się poluzowało i system nie bootuje.

...

Dziś sprawdzę. Dodatkowo wystąpił problem, że jak już go odpalę to nie odczytuje mi plików mp3. Czyta midi, kar.

ODPOWIEDZ