Behringer X32 Producer - opinie

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
pyza
Posty: 265
Rejestracja: sobota 06 lip 2002, 00:00

Behringer X32 Producer - opinie

Post autor: pyza » niedziela 29 mar 2015, 22:18

Bardzo uprzejmie proszę o wszystkie opinie o tym stole.W poruwnaniu z innymi stołami brzmienie a przedewszystkim wady oraz na co uważać kupując ten produkt.
cubase 4 komplete 5 powercore fw samplelord extreme sample conwerter

Awatar użytkownika
brixand
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 03 mar 2015, 00:00

Re: Behringer X32 Producer - opinie

Post autor: brixand » poniedziałek 30 mar 2015, 09:46

witam. Mój znajomy realizator dźwięku używa ale właśnie większego brata (ponoć nie ma różnicy tylko ilośc kanałow) i jest bardzo z niego zadowolony. Ja szukałem małego mixera i sie zastanawiałem właśnie na mackie dł 1608 i nad tym producerem to kazał brać behringera. Nie mogę sie dokładnie wypowiadać na temat tego mixera ale on bardzo chwali. Teraz sie zastanawiam nad qsc touchmix 16.

pyza
Posty: 265
Rejestracja: sobota 06 lip 2002, 00:00

Re: Behringer X32 Producer - opinie

Post autor: pyza » poniedziałek 30 mar 2015, 15:11

Zauażyłem że nie ma on wejść liniowych.Czy jest możliwość jakoś wykożystać aux in jako wejścia.
cubase 4 komplete 5 powercore fw samplelord extreme sample conwerter

fotojk
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 31 mar 2015, 00:00

Re: Behringer X32 Producer - opinie

Post autor: fotojk » wtorek 31 mar 2015, 11:29

...Zauażyłem że nie ma on wejść liniowych.Czy jest możliwość jakoś wykożystać aux in jako wejścia....

Wejścia AUX- są oznaczone jako dodatkowe- śmiało można z nich korzystać jako LINIOWE. Z tego co wiem są pozbawione możliwości użytkowania Bramki i Kompresora... A jeśli tego mało- dibox rozwiąże problem.

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Behringer X32 Producer - opinie

Post autor: Zbynia » wtorek 31 mar 2015, 19:42

QSC to zabawka a nie mikser - zero wygody na tych ekranowych suwaczkach o automatyce nie wspominając
do tego do nagrywania potrzeba dysku minimum 7800 RPM (taki żart ze strony producenta - nigdy takich dysków nie było)

Behringer?

Pełna automatyka i 100mm suwaki czułe na dotyk
Różne możliwości zdalnego sterowania i olbrzymie możliwości rozbudowy
X32 bezproblemowo obsługuje sygnały liniowe na preampach.

z zabawką kolega chce to porównywać?
Tym bardziej że nie ma z czym porównać tak naprawdę bo nie ma konkurencji na rynku - tascam drogi o znacznie mniejszych możliwościach

Nawet bym się nie zastanawiał...

O ile dobrze pamiętam to jeden z kolegów z forum ma X32 (pewnie ten w większej wersji) to może coś dorzuci do tematu - nie przypominam sobie by nie był zadowolony

tu w razie co masz olbrzymi wątek z wieloma interesującymi odpowiedziami

link

sorki pyza
dopiero zauważyłem że jak edytuje się posta z linkami to są one potem usuwane przy zatwierdzaniu

pyza
Posty: 265
Rejestracja: sobota 06 lip 2002, 00:00

Re: Behringer X32 Producer - opinie

Post autor: pyza » wtorek 31 mar 2015, 20:26


tu w razie co masz olbrzymi wątek z wieloma interesującymi odpowiedziami

link..
Możesz ten link?
cubase 4 komplete 5 powercore fw samplelord extreme sample conwerter

ODPOWIEDZ