Mikrofon KARSECT KRU-208 - problem

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Awatar użytkownika
czupurwybryk
Posty: 17
Rejestracja: sobota 23 sty 2016, 00:00

Mikrofon KARSECT KRU-208 - problem

Post autor: czupurwybryk » niedziela 07 lut 2016, 14:10

Witam wszystkich , mam problem z mikrofonem do reki. Otóz gdy mikrofony byly jeszcze na gwarancji to mielismy taka sytuacje ze po wlaczeniu mikrofonu kontrolka
zapalila sie na chwile na mikrofonie i zgasla , na bazie tez zero efektu, wiec zrobili to w ramach gwarancji. Problem znowu sie pojawil po gwarancji  w momencie wlozenia
nowych baterii dziala doslownie przez 10 -15 min i zaczyna przerywac gubi zasieg nie wiem co sie dzieje nie mam pojecia . wkladalismy rozne nowe baterie i nic. powiem ze kiedys na graniu jeden z gosci polozyl mikrofon wlaczony na scenie blisko kolumn i az sprzegalo ale najgorsze bylo to ze mocno stuknal nim o scene , tylko nie pamietam czy to bylo jeszcze zanim dalismy na gwarancji czy juz po gwarancji. czy to mialo wplyw na to ze teraz dzieja sie takie cyrki czy poprostu ten model tak ma i co ewentualnie moze to byc i jak to

Widzę że zero zainteresowania .
Dziwne nikt nie miał podobnej sytuacji? Dzisiaj na próbie sprawdziłem ze mikrofon działał kilkanaście minut. A później stracił połączenie z bazą .
Yamaha MOTIF ES6

Awatar użytkownika
czupurwybryk
Posty: 17
Rejestracja: sobota 23 sty 2016, 00:00

Re: Mikrofon KARSECT KRU-208 - problem

Post autor: czupurwybryk » sobota 09 kwie 2016, 18:01

Witam ponownie , mikrofon po naprawie  baterie wytworzyly opary ktore byly na calej elektronice ktore robily zwarcie . Elektronic przeczyscil przelutowal i wszystko dziala jak na razie .  mimo tego ze byly uzywane baterie alkaiczne jednak takie rzeczy sie dzieja. temat zamykam . 

Yamaha MOTIF ES6

aa123
Posty: 5
Rejestracja: środa 10 maja 2017, 00:00
Kontakt:

Re: Mikrofon KARSECT KRU-208 - problem

Post autor: aa123 » środa 10 maja 2017, 05:37

(very few, Rolex Daytona actually),company isn’t exactly known for being a producer of too many chronograph timepieces. Think of the classic Tank or Santos, or other case shapes that help define the classic French-based (Swiss Made) luxury firm whose Replica Watches products are so often part of an elegant lifestyle. Actually, if you think of most classic Cartier Replica timepieces, Replica Handbags Alexander Wang .

ODPOWIEDZ