Przenośne nagłośnienie na street i odłuch

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Awatar użytkownika
Caroozo
Posty: 932
Rejestracja: piątek 22 lut 2008, 00:00

Przenośne nagłośnienie na street i odłuch

Post autor: Caroozo » niedziela 05 mar 2017, 13:00

Witam wszystkich,

rozglądam się za alternatywą dla Rolanda Micro Cube. Skład to klawisz+bas+vocal+sporadycznie akustyk i nie potrzebuję symulacji wzmacniaczy, ale jak najwierniejsze przenoszenie całego pasma. Na basy wiadomo że nie ma co liczyć ;) ale chodzi o w miarę wierny sprzęt na street eventy oraz GŁÓWNIE jako sprzęt do ćwiczenia w domu i mały odsłuch do grania w knajpie - głównie dla wokalu. Ot - taki mały wariat.

Założenie jest takie że nie za bardzo chcę sprzęt na paluszki - wolałbym coś z wbudowanym akumulatorem, względnie na 9-12V tak aby w razie co podpiąć zewnętrzny akumulator (kurczę, nawet UPS komputerowy jak będzie trzeba :D).

Czy znacie coś sensownego do polecenia? Taki sprzęt robi się głównie pod gitarzystów, ew. pod konfenansjerkę. Znalazłem takie wynalazki:

http://allegro.pl/lenco-pa-45-kolumna-akt-34-watt-bluetooth-usb-sd-i6725889624.html

Ale boję się trochę takiego sprzętu . Budżet do 3-4 stówek, może być używka. Jak mam dać więcej to wolę dołożyć, kupić porządny odsłuch, a na streety pożyczać Micro Cube (bo mam taką możliwość). Ktoś, coś...?

DZ1
Posty: 433
Rejestracja: poniedziałek 09 kwie 2007, 00:00

Re: Przenośne nagłośnienie na street i odłuch

Post autor: DZ1 » niedziela 05 mar 2017, 16:09

Z troche innej beczki...Zupełnie przypadkowo posiadam głosniki do kompa 2+1 Lenco i są dobrze wykonane zewnątrz jak i w środku jak na taki sprzęt, grają bardzo dobrze (jak na taki sprzęt), czysto i głośno, pasmo nadzwyczaj równe, wiec jeśli chodzi o firme Lenco to raczej moge polecić.
Pozdr.

ODPOWIEDZ