Nagłośnienie pod pokazy pirotechniczne

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Snapi
Posty: 2
Rejestracja: piątek 24 sie 2018, 12:08

Nagłośnienie pod pokazy pirotechniczne

Post autor: Snapi » piątek 24 sie 2018, 12:11

Witajcie wszyscy, jestem tu nowy i nie będę ukrywał, że zarejestrowałem się, bo poszukuję fachowej pomocy. Od wielu lat zajmuję się pokazami fajerwerków, strzelam głównie wesela. Kiedyś strzelało się bez muzyki, potem wykorzystywało sprzęt Dj-a lub zespołu, od jakiegoś czasu mam swoje nagłośnienie, które niestety przestaje wystarczać: Beringher EPS500 + 2szt. 18 calowe basy (jakieś chińczyki). Ponieważ wymagania klientów rosną i strzela się coraz większe kalibry, ten mój sprzęcik nie jest w stanie "przedrzeć" przez kanonadę 5-6 calowych bombek. Dlatego poszukuję sprzętu, który "da radę". Wymagania: odpowiednia moc, w miarę kompaktowe rozmiary, wolałbym system aktywny. Jakość dźwięku przyzwoita, a marka obojętna. Nie jestem, jak to się mówi, "onanistom sprzętowym", żeby się podniecać sprzętem takiej czy innej firmy. Dla mnie jest to bez znaczenia, a moi klienci i tak nie zauważą, co im gra. Sprzęt tylko nowy, budżet ok. 12 tys. Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc.

Snapi
Posty: 2
Rejestracja: piątek 24 sie 2018, 12:08

Re: Nagłośnienie pod pokazy pirotechniczne

Post autor: Snapi » poniedziałek 27 sie 2018, 09:30

Nikt nie jest w stanie mi pomóc? Może 2 x Turbosound ip3000, albo 2 x RCF Evox 12, albo 4 x db es 802 ? Albo coś zupełnie innego?

rumcajs
Posty: 1
Rejestracja: piątek 22 sty 2021, 18:11

Re: Nagłośnienie pod pokazy pirotechniczne

Post autor: rumcajs » piątek 22 sty 2021, 18:20

Witam
wszystko c o wyminiłeś kolego jest za słabe
zadzwoń 606643696

ODPOWIEDZ