Profesjonalny sprzęt na estradę

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
makaronix
Posty: 256
Rejestracja: czwartek 03 cze 2004, 00:00

Re: Profesjonalny sprzęt na estradę

Post autor: makaronix » wtorek 29 mar 2005, 22:30

...Prosilbym jednak o nieprzekrecanie mojego nicka - ja tego nie czynie! to taka uwaga z zakresu kultury osobistej. Chyba, ze kogos nie wychowano... Ok, grajcie sobie na ADS, nikt Wam tego nie zabrania. Apropos kompleksow, chyba sami je macie, skoro taki zmasowany atak przeprowadzacie (...mowia, ze w koncu najlepsza obrona jest atak...)

Po raz kolejny chcialbym powtorzyc, ze branza PA, to nie zabwa dla ludzi bez kasy, ktorzy licza kazdy grosz przy naprawach, mimo, ze nic sie faktycznie nie psuje. Fakt, ze ktos byl swiadkiem naprawy Macro-Techa nie swiadczy wcale o jego awaryjnosci. Wzmacniacz mozna uszkodzic na wiele sposobow, niekoniecznie wynikajacych z jakichs slabych punktow konstrukcyjnych. W koncu nie stoja one w aptece za szyba.

Wcale nie mialem zamiaru kogos tutaj krytykowac, ale widze, ze Panowie maja problemy z percepcja rzeczywistosci.



Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow ...

**********************

Nie możesz przyjąc do wiadomości , że ktoś uwazainaczej niż Ty, brzmienie to kwestia subiektywna, poza tym jestem bardzo cieakw czy bys rozpoznał co gra, gdzybys nie wiedział, i jak mówisz o brzmieniu końcówki mocy, która jest liniowa, to troche sie chce smiac. Kóncówki mocy nie za bardzo mają swoje brzmienie, one mają wzmacniac sygnał a nie kreowac brzmienie zestawu.

A z ta kasą to bym nie przesadzał, bo ja widziałem firmy z tonami bardzo dobrego sprzetu, a za gałami takich jełopów którzy nie wiedzieli jak wpiąc w stół kompresor, a jak spoprosiełem o wiecej basu w odsłuchach, to koloes przyszedł i pokazał mi gałke w monitorze z napisem bas. Więc jak narazie wygrywają ludzie z gorszym sprzetem, ale za to z głową na karku. Pieniądze to nie wszytko pomyśł o tym. Pozdrawiam
Mam 18 lat, jestem klawiszowcem, interesuje się szeroko pojętym dźwiękiem i wszystkim co z nim związane.

Awatar użytkownika
Pewu
Posty: 849
Rejestracja: sobota 07 cze 2003, 00:00

Re: Profesjonalny sprzęt na estradę

Post autor: Pewu » wtorek 29 mar 2005, 22:37

Panowie, zanim Wam pokrywki z czajników odpadną przymijcie do widomości, że jest sporo końcówek innych firm tak samo dobrych, a nawet lepszych.
Sympatycznie zielonokreskowy nadworny klaun Forum EiS

makaronix
Posty: 256
Rejestracja: czwartek 03 cze 2004, 00:00

Re: Profesjonalny sprzęt na estradę

Post autor: makaronix » wtorek 29 mar 2005, 22:52

...Panowie, zanim Wam pokrywki z czajników odpadną przymijcie do widomości, że jest sporo końcówek innych firm tak samo dobrych, a nawet lepszych....

**********************

Oczywiście, tylko jak ktoś pisze ze ADS to kupa , to lekka przesada nie twierdze, że ADS jest najlepszy po pewnie nie jest, ale na pewno nie jest najgorszy pozdrawiam
Mam 18 lat, jestem klawiszowcem, interesuje się szeroko pojętym dźwiękiem i wszystkim co z nim związane.

horncqt
Posty: 272
Rejestracja: sobota 26 mar 2005, 00:00

Re: Profesjonalny sprzęt na estradę

Post autor: horncqt » wtorek 29 mar 2005, 22:54

...Panowie, zanim Wam pokrywki z czajników odpadną przymijcie do widomości, że jest sporo końcówek innych firm tak samo dobrych, a nawet lepszych....

**********************

Masz racje, tylo ze wszystkie sa drozsze. A Glowna wada plx jest jego wada... ale juz wkrotce...
GG: 5239173

horncqt
Posty: 272
Rejestracja: sobota 26 mar 2005, 00:00

Re: Profesjonalny sprzęt na estradę

Post autor: horncqt » wtorek 29 mar 2005, 22:56

......Panowie, zanim Wam pokrywki z czajników odpadną przymijcie do widomości, że jest sporo końcówek innych firm tak samo dobrych, a nawet lepszych....

**********************

Oczywiście, tylko jak ktoś pisze ze ADS to kupa , to lekka przesada nie twierdze, że ADS jest najlepszy po pewnie nie jest, ale na pewno nie jest najgorszy pozdrawiam...

**********************

Widzisz teraz nie powinno sie porownywac firm tylko produkty... z wiadomych przyczyn... a moim zdaniem PLX nalezy do scislej czolowki tyl z jest najtanszy ... na pewno nie jest najlepszy bo takiego nie ma i nie da sie teog objektywnie ocenic. Chodiz tylko o to ze ludzie powinni sie obudzic i zobaczyc ze polskie tez dobre a nawet bardzo... i wcale ne gorsze niz amerykanskie.
GG: 5239173

Awatar użytkownika
Pewu
Posty: 849
Rejestracja: sobota 07 cze 2003, 00:00

Re: Profesjonalny sprzęt na estradę

Post autor: Pewu » wtorek 29 mar 2005, 23:12

...Chodiz tylko o to ze ludzie powinni sie obudzic i zobaczyc ze polskie tez dobre a nawet bardzo...



A, to tyz prowda i bez żadnej ściemy!

Sympatycznie zielonokreskowy nadworny klaun Forum EiS

horncqt
Posty: 272
Rejestracja: sobota 26 mar 2005, 00:00

Re: Profesjonalny sprzęt na estradę

Post autor: horncqt » wtorek 19 kwie 2005, 16:42

reaktywuje temat... alfa... daj do siebie namiary... chce zamienic slowko.
GG: 5239173

ODPOWIEDZ