Jaki wzmacniacz pod wokal i klawisz ?

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Argyle
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 15 lut 2005, 00:00

Jaki wzmacniacz pod wokal i klawisz ?

Post autor: Argyle » środa 16 lut 2005, 11:58

Witam!



Gramy sobie male koncerty max 100 w klubach i po kinowych salach, ale na razie wykorzystywalismy sprzet kumpli.

Kupilem teraz Altusy 300W i potrzebowalbym jakis Power Mikser zeby klawisz i wokal przynajmniej na tym nagłośnić.

Widzialem na Allegro:

Gran E 2x150W

LDM SMX-8s

LDM SMX-8



Doradzcie czy ten Gran to dobra rzecz? A jesli nie to ten SMX-8s chyba lepszy, bo mocniejszy.



Pzd.

Pa.
Student, klawiszowiec kapeli Uziel (www.uziel.metal.prv.pl); członek bractwa rycerskiego Biała Brama w Gliwicach.

repo
Posty: 7
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 00:00

Re: Jaki wzmacniacz pod wokal i klawisz ?

Post autor: repo » środa 16 lut 2005, 20:07

...Witam!



Gramy sobie male koncerty max 100 w klubach i po kinowych salach, ale na razie wykorzystywalismy sprzet kumpli.

**********************



Zastanów się dobrze - gdy spotkała by cię jakaś awaria w 5ej minucie występu (przepięcie, coś sie wyleje) to leżysz.... :) Ja już miałem takie przypadki (właściciel dużej firmy oblewał wszytko i sprzęt szampanem)



Polecam zastosować osobno mikser i końcówę (ja mam w racku przy sobie zawsze 2 końcówki i dobrze że była druga w zapasie..... raz było by po imprezie)

Kupując "kombo" nie masz możliwości rozwoju... jak pada ci powermikser to jesteś bez sprzętu a tak zawsze mozesz załatwoć od kogoś jakiś brakujący element. Reasumująć - odradzam powermikser (choć bywa wygodniejszy w transporcie) - KOŃCÓWKA + MIKSER

POzdro

Argyle
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 15 lut 2005, 00:00

Re: Jaki wzmacniacz pod wokal i klawisz ?

Post autor: Argyle » środa 16 lut 2005, 22:50

Hej!



*********************

Zastanów się dobrze - gdy spotkała by cię jakaś awaria w 5ej minucie występu (przepięcie, coś sie wyleje) to leżysz.... :) Ja już miałem takie przypadki (właściciel dużej firmy oblewał wszytko i sprzęt szampanem)

*********************



W sumie racja, ale na razie mnie nie stac. Może po studiach . Sprzęt zawsze mozna sprzedać (teoretycznie ).
Student, klawiszowiec kapeli Uziel (www.uziel.metal.prv.pl); członek bractwa rycerskiego Biała Brama w Gliwicach.

ODPOWIEDZ