Yamaha GA24/12

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Awatar użytkownika
JBL_max
Posty: 58
Rejestracja: piątek 30 maja 2003, 00:00

Yamaha GA24/12

Post autor: JBL_max » niedziela 20 lut 2005, 15:57

Kochani zerknijcie proszę na ten mixer. Bez owijania w bawełnę mam go za 9.000 zł na fakturę VAT. Chciałbym kupić coś na czym zrobię sobei mały koncercik,pokaz mody,kabaret... Odrazu mówię że nei boli mnie że mixer nie jst ładny itd. dla mnie liczą się bebech funkcjonalność. Ty jest link http://www.yamaha-europe.com/yamaha_europe/netherlands/20_proaudio/10_mixers/10_no_category/10_analog_mixers/30_ga_series/GA24_12/
Zajmuję się nagłaśnianiem imprez itp. a generalnie jestem wokalistą i gitarzystą zespołu SNAKE

Awatar użytkownika
JBL_max
Posty: 58
Rejestracja: piątek 30 maja 2003, 00:00

Re: Yamaha GA24/12

Post autor: JBL_max » niedziela 27 lut 2005, 00:17

NAPRAWDĘ NIKT NIC NIE MOŻE POWIEDZIEĆ NA TEMAT TEGO MIXERA !!!!!!!!!????????????
Zajmuję się nagłaśnianiem imprez itp. a generalnie jestem wokalistą i gitarzystą zespołu SNAKE

Antheck
Posty: 180
Rejestracja: wtorek 04 cze 2002, 00:00

Re: Yamaha GA24/12

Post autor: Antheck » niedziela 27 lut 2005, 10:45

Witaj,



Mikserek jest dość przyzwoity i chociaż nie porównywałbym go do Soundcraftów z serii SM, ale można na nim nie jeden miks ładny zrobić. Ze względu na dużą ilość AUXów można go wykorzystywac jako stół monitorowy, co w kilku firmach w Polsce zaobserwowałem (stąd też porównanie do Soundcraftów z serii SM).

Krótko mówiąc: żadnych wypasów, ale solidnie zbudowana i działająca konstrukcja. jeśli nie będziesz na tym nagłaśniał np. U2 to ze spokojem da radę.

Co do ceny: jeśli możesz go kupić za 9000zł to jeszcze bym się troszkę potargował. Choćby dla zasady.
[addsig]
Stevie Wonder: "You're the best stage crew I've ever seen..."

ODPOWIEDZ