Dynacord S1200 ?

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
basista
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 23 gru 2004, 00:00

Dynacord S1200 ?

Post autor: basista » sobota 19 mar 2005, 07:34

Chcę kupic końcówke mocy coś tej klasy prosze o porade co wybrać
Lubię muzyke i sport

Awatar użytkownika
Moz-art
Posty: 12
Rejestracja: piątek 18 lut 2005, 00:00

Re: Dynacord S1200 ?

Post autor: Moz-art » sobota 19 mar 2005, 10:21

Czesc jestem w posiadaniu Dynacorda S-1200 i Peavey PV 2600 z crossoverem na 150 Hz, ale stosuje do niego fajny crossower Cloud CX2300 2/3 way z karta na 100 Hz - bo moje doły OHM najlepeij chodza w 100 HZ - Górki napedzam S-1200 i jest lepsza w porównaniu do Peavey - Brzmieniowo !!!!!! Zrobiłem takie porownanie :)

- Podłączyłem Odtwarzacz cd bezposrednio do jednej koncówki, zaraz potym do drugiej bez zadnych mikserów itp. Zapusciłem płytki takich wykonawców jak Sting, Julio Iglesias, Bo są zajebiscie nagrane!!! i Dynacord wypadł dynamicznie lepiej, i jakoscią brzmienia. Dzwiek był bardziej przejrzysty i wyrazniejszy. Do tego dokupiłem sobie Monitor sceniczny Dynacord C12M ( seria Corus Line ) i tez lepiej smiga na Dynacordzie . W sumie to takie sobie porównanie :) Mam S-1200 od 3 lat, i na dzien dzisiejszy chodzi jak w 1 dzień:) Nigdy mnie nie zawiódł !!!

Mi sie sprawdziła firma Dynacord, ale tylko Koncówki - Nagłośnienie padło !!! Przy OHM siada!!!!!!!!! POZDRAWIAM PAWEŁ
[addsig]

basista
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 23 gru 2004, 00:00

Re: Dynacord S1200 ?

Post autor: basista » sobota 19 mar 2005, 12:13

...Czesc jestem w posiadaniu Dynacorda S-1200 i Peavey PV 2600 z crossoverem na 150 Hz, ale stosuje do niego fajny crossower Cloud CX2300 2/3 way z karta na 100 Hz - bo moje doły OHM najlepeij chodza w 100 HZ - Górki napedzam S-1200 i jest lepsza w porównaniu do Peavey - Brzmieniowo !!!!!! Zrobiłem takie porownanie :)

- Podłączyłem Odtwarzacz cd bezposrednio do jednej koncówki, zaraz potym do drugiej bez zadnych mikserów itp. Zapusciłem płytki takich wykonawców jak Sting, Julio Iglesias, Bo są zajebiscie nagrane!!! i Dynacord wypadł dynamicznie lepiej, i jakoscią brzmienia. Dzwiek był bardziej przejrzysty i wyrazniejszy. Do tego dokupiłem sobie Monitor sceniczny Dynacord C12M ( seria Corus Line ) i tez lepiej smiga na Dynacordzie . W sumie to takie sobie porównanie :) Mam S-1200 od 3 lat, i na dzien dzisiejszy chodzi jak w 1 dzień:) Nigdy mnie nie zawiódł !!!

Mi sie sprawdziła firma Dynacord, ale tylko Koncówki - Nagłośnienie padło !!! Przy OHM siada!!!!!!!!! POZDRAWIAM PAWEŁ

...

**********************

Lubię muzyke i sport

basista
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 23 gru 2004, 00:00

Re: Dynacord S1200 ?

Post autor: basista » sobota 19 mar 2005, 12:31

...Czesc jestem w posiadaniu Dynacorda S-1200 i Peavey PV 2600 z crossoverem na 150 Hz, ale stosuje do niego fajny crossower Cloud CX2300 2/3 way z karta na 100 Hz - bo moje doły OHM najlepeij chodza w 100 HZ - Górki napedzam S-1200 i jest lepsza w porównaniu do Peavey - Brzmieniowo !!!!!! Zrobiłem takie porownanie :)

- Podłączyłem Odtwarzacz cd bezposrednio do jednej koncówki, zaraz potym do drugiej bez zadnych mikserów itp. Zapusciłem płytki takich wykonawców jak Sting, Julio Iglesias, Bo są zajebiscie nagrane!!! i Dynacord wypadł dynamicznie lepiej, i jakoscią brzmienia. Dzwiek był bardziej przejrzysty i wyrazniejszy. Do tego dokupiłem sobie Monitor sceniczny Dynacord C12M ( seria Corus Line ) i tez lepiej smiga na Dynacordzie . W sumie to takie sobie porównanie :) Mam S-1200 od 3 lat, i na dzien dzisiejszy chodzi jak w 1 dzień:) Nigdy mnie nie zawiódł !!!

Mi sie sprawdziła firma Dynacord, ale tylko Koncówki - Nagłośnienie padło !!! Przy OHM siada!!!!!!!!! POZDRAWIAM PAWEŁ

...

**********************

dzięki za podpowiedz, a moze jakies kontakty w sprawie kupna S-1200
Lubię muzyke i sport

Awatar użytkownika
Moz-art
Posty: 12
Rejestracja: piątek 18 lut 2005, 00:00

Re: Dynacord S1200 ?

Post autor: Moz-art » sobota 19 mar 2005, 18:09

CZesc dzisiaj robiłem experymenty z moimi koncowkami mocy i powiem ze Ten PEYVEY DAJE RADE !!!!!!!!! Ale tylko na doły!!!!!!! rypie konkretnie!!!!



A co do Dynacorda to ma jeden koles na allegro troche go znam



POZDRAWIAM
[addsig]

Awatar użytkownika
AlfonsoRodeo
Posty: 757
Rejestracja: poniedziałek 28 lut 2005, 00:00

Re: Dynacord S1200 ?

Post autor: AlfonsoRodeo » piątek 25 mar 2005, 01:24

...Chcę kupic końcówke mocy coś tej klasy prosze o porade co wybrać...

**********************



Co do wyboru koncowki mocy dla basu (a o takiej mysle patrzac na nick 'basista'), to parametry, ktore nalezy brac pod uwage to:

-zabezpieczenie na wyjsciu (odpowiednio do sugerowanej mocy wyjsciowej wzmacniacza dodaj ok. 40%)

-moc RMS/napiecie wyjsciowe

-damping factor (przy wzmacniaczach do pedzenia basu szalenie istotna rzecz; im wyzszy tym lepiej)



Pozdrawiam

ODPOWIEDZ