Ashly Protea vs. Behringer DCX2496

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Awatar użytkownika
AlfonsoRodeo
Posty: 757
Rejestracja: poniedziałek 28 lut 2005, 00:00

Ashly Protea vs. Behringer DCX2496

Post autor: AlfonsoRodeo » środa 30 mar 2005, 12:40

Czy ktos porownywal kiedys mozliwosi obu tych urzadzen? Jak wypadaja wzgeledemm siebie?

Awatar użytkownika
AlfonsoRodeo
Posty: 757
Rejestracja: poniedziałek 28 lut 2005, 00:00

Re: Ashly Protea vs. Behringer DCX2496

Post autor: AlfonsoRodeo » niedziela 03 kwie 2005, 02:00

Zakupilem DCX2496 i stwierdzam,ze pod kazdym wzgledem zasluguje sobie na miano 'profesjonalnego urzadzenia'. Oczywisice moznaby chciec wiecej, np wiecej niz 1 parametryk na kazdym wyjsciu i generalnie wiecej owych wyjsc itp. Jak na urzadzenie w tym przedziale cenowym, to jest to chyba 'strzal w 10' i nie ma konkurencji. Po zlinkowaniu z notebookiem+SmaartLive tworzy naprawde zgrany zestaw do kontroli systemu

horncqt
Posty: 272
Rejestracja: sobota 26 mar 2005, 00:00

Re: Ashly Protea vs. Behringer DCX2496

Post autor: horncqt » wtorek 19 kwie 2005, 16:32

Wiekszosc nowych produktow behr.. jest b wysokiej jakosci. Ja zakupilem teraz kompresor mdx1600 i niczym od innych znanych kompresorow sie nie rozni... wykonaniem rowniez ;) Oczywiscie pierwsze co zrobilem to zajrzalem do srodka.
GG: 5239173

Awatar użytkownika
AlfonsoRodeo
Posty: 757
Rejestracja: poniedziałek 28 lut 2005, 00:00

Re: Ashly Protea vs. Behringer DCX2496

Post autor: AlfonsoRodeo » wtorek 19 kwie 2005, 23:14

...Wiekszosc nowych produktow behr.. jest b wysokiej jakosci. Ja zakupilem teraz kompresor mdx1600 i niczym od innych znanych kompresorow sie nie rozni... wykonaniem rowniez ;) Oczywiscie pierwsze co zrobilem to zajrzalem do srodka....

**********************

Ostatnio jednak, po wiekszej ilosci prob i dluzszym czasie kontaktu z owym DCX, chcialbym sie nieco wycofac z mojej wypowiedzi nt. doskonalosci tego urzadzenia (w swojej cenie). Otoz zarzut jaki kieruje pod adresem tego urzadzenia, to fakt przeywania podczas regulacji paramterow przy wlaczonym opoznieniu (delay line). W moim przypadku jest to niedopuszczalne - nie do pomyslenia jest, by w czasie jakiegokolwiek grania, korygujac chocby EQ, calosc systemu czkala.

horncqt
Posty: 272
Rejestracja: sobota 26 mar 2005, 00:00

Re: Ashly Protea vs. Behringer DCX2496

Post autor: horncqt » wtorek 19 kwie 2005, 23:32

......Wiekszosc nowych produktow behr.. jest b wysokiej jakosci. Ja zakupilem teraz kompresor mdx1600 i niczym od innych znanych kompresorow sie nie rozni... wykonaniem rowniez ;) Oczywiscie pierwsze co zrobilem to zajrzalem do srodka....

**********************

Ostatnio jednak, po wiekszej ilosci prob i dluzszym czasie kontaktu z owym DCX, chcialbym sie nieco wycofac z mojej wypowiedzi nt. doskonalosci tego urzadzenia (w swojej cenie). Otoz zarzut jaki kieruje pod adresem tego urzadzenia, to fakt przeywania podczas regulacji paramterow przy wlaczonym opoznieniu (delay line). W moim przypadku jest to niedopuszczalne - nie do pomyslenia jest, by w czasie jakiegokolwiek grania, korygujac chocby EQ, calosc systemu czkala....

**********************

Niestety nie mialem go w reku wiec wypowiadac na jego tmat sie nie moge.
GG: 5239173

Awatar użytkownika
AlfonsoRodeo
Posty: 757
Rejestracja: poniedziałek 28 lut 2005, 00:00

Re: Ashly Protea vs. Behringer DCX2496

Post autor: AlfonsoRodeo » środa 20 kwie 2005, 01:40

Teraz czekac tylko az Behringer wypusci kopie dbx 4800. Oj, mogliby, mogli...

ODPOWIEDZ