Jaki to odsłuch?

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
bart770
Posty: 43
Rejestracja: czwartek 20 lis 2003, 00:00
Kontakt:

Jaki to odsłuch?

Post autor: bart770 » czwartek 31 mar 2005, 09:49

Witam

Oglądając wielkie koncerty widziałem często powtarzający sie odsłuch niestety nie wiem co to jest:

Kształt bardzo opływowy - zaokrąglony ,w okleinie, napewno na 2 głośnikach,po obu stronach uchwyty do przenoszenia wpuszczone do środka też ładnie wyprofilowane np. Koncert Tiny Turner 2000 Wembley

2 Co sądzicie o odsłuchu Turbosound TFM 212 lub HK SM112

Pozdrobart770@poczta.onet.pl

Awatar użytkownika
AlfonsoRodeo
Posty: 757
Rejestracja: poniedziałek 28 lut 2005, 00:00

Re: Jaki to odsłuch?

Post autor: AlfonsoRodeo » niedziela 03 kwie 2005, 12:40

...Witam

Oglądając wielkie koncerty widziałem często powtarzający sie odsłuch niestety nie wiem co to jest:

Kształt bardzo opływowy - zaokrąglony ,w okleinie, napewno na 2 głośnikach,po obu stronach uchwyty do przenoszenia wpuszczone do środka też ładnie wyprofilowane np. Koncert Tiny Turner 2000 Wembley

2 Co sądzicie o odsłuchu Turbosound TFM 212 lub HK SM112

Pozdrobart770@poczta.onet.pl...

**********************



TFMy, to juz chyba standard swiatowy, chodza bardzo dobrze.

Ladnie wyprofilowane na polokraglo sa odsluchy Adamson'a 10MX i 12MX, ale one nie sa na dwoch przetwornikach basowych...

Awatar użytkownika
AlfonsoRodeo
Posty: 757
Rejestracja: poniedziałek 28 lut 2005, 00:00

Re: Jaki to odsłuch?

Post autor: AlfonsoRodeo » niedziela 03 kwie 2005, 12:54

EAW SM84 moga byc tymi monitorami, ok ktore pytasz, tyle, ze te sa na 4 x 8" + driver.

bart770
Posty: 43
Rejestracja: czwartek 20 lis 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Jaki to odsłuch?

Post autor: bart770 » niedziela 03 kwie 2005, 16:04

...EAW SM84 moga byc tymi monitorami, ok ktore pytasz, tyle, ze te sa na 4 x 8" + driver....

**********************

to chyba będą te niezły wypas cikawe jaka cena

Dzięki

Pozdro

Awatar użytkownika
Zygmoont
Posty: 34
Rejestracja: poniedziałek 13 paź 2003, 00:00

Re: Jaki to odsłuch?

Post autor: Zygmoont » niedziela 03 kwie 2005, 18:57

Oglądając wielkie koncerty widziałem często powtarzający sie odsłuch niestety nie wiem co to jest:

Kształt bardzo opływowy - zaokrąglony ,w okleinie, napewno na 2 głośnikach,po obu stronach uchwyty do przenoszenia wpuszczone do środka też ładnie wyprofilowane np. Koncert Tiny Turner 2000 Wembley

**********************



A nie jest to przypadkiem Clair Bros The Wedge?

http://www.clair-audio.com/products/wedge.htm

Clair Bros to chyba najwieksza w USA firma naglosnieniowa, produkujaca sprzet we wlasnym zakresie.

Awatar użytkownika
AlfonsoRodeo
Posty: 757
Rejestracja: poniedziałek 28 lut 2005, 00:00

Re: Jaki to odsłuch?

Post autor: AlfonsoRodeo » niedziela 03 kwie 2005, 23:08

A nie jest to przypadkiem Clair Bros The Wedge?

http://www.clair-audio.com/products/wedge.htm

Clair Bros to chyba najwieksza w USA firma naglosnieniowa, produkujaca sprzet we wlasnym zakresie....

**********************



Clair Brothers to chyba najwieksza siec naglosnieniopwa na SWIECIE! Poza tym duzo rzeczy produkowanych jest dla nich przez wielu producntow, gdzie oryginalny producent umieszcza logo tejze kompanii na swoich produktach, np. JBL wyprodukowal dla nich HLA z logiem Clair Bros...

bart770
Posty: 43
Rejestracja: czwartek 20 lis 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Jaki to odsłuch?

Post autor: bart770 » poniedziałek 04 kwie 2005, 00:41

... Oglądając wielkie koncerty widziałem często powtarzający sie odsłuch niestety nie wiem co to jest:

Kształt bardzo opływowy - zaokrąglony ,w okleinie, napewno na 2 głośnikach,po obu stronach uchwyty do przenoszenia wpuszczone do środka też ładnie wyprofilowane np. Koncert Tiny Turner 2000 Wembley

**********************



A nie jest to przypadkiem Clair Bros The Wedge?

http://www.clair-audio.com/products/wedge.htm

Clair Bros to chyba najwieksza w USA firma naglosnieniowa, produkujaca sprzet we wlasnym zakresie....

**********************

dokładnie o to chodziło dzięki wielkie

ciekawe czy ktoś w polsce na tym opędza ?

ja własnie pracuję na Turbo TFM ale zastanawiam sie nad HK 112

Pozdro i dzięki

ODPOWIEDZ