Teatr dramatyczny

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
cinneek
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 00:00

Teatr dramatyczny

Post autor: cinneek » poniedziałek 09 maja 2005, 10:49

Przygotowywuje się do realizacji projektu systemu elektroakustycznego niedużej sceny dramatycznej. Macie może jakieś praktyczne uwagi na co szczególnie zwrócić uwage, jaki sprzęt wybrać. Interesuje mnie szczególnie dobór mikrófonów które bym mógł ustawić w obszarze widowni żeby móc rejestrować atmosfere spektaklu. Z góry dziękuje :)
Ciągle mało wiem.

Awatar użytkownika
eska
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 08 maja 2005, 00:00

Re: Teatr dramatyczny

Post autor: eska » wtorek 10 maja 2005, 09:56

...Przygotowywuje się do realizacji projektu systemu elektroakustycznego niedużej sceny dramatycznej. Macie może jakieś praktyczne uwagi na co szczególnie zwrócić uwage, jaki sprzęt wybrać. Interesuje mnie szczególnie dobór mikrófonów które bym mógł ustawić w obszarze widowni żeby móc rejestrować atmosfere spektaklu. Z góry dziękuje :)...

**********************

Polecam pismo "Światło i dżwięk". W każdym z numerów jest opisana(dokładny wykaz sprzętu) jakaś scena teatralna w Polsce. Można podejrzeć.


Awatar użytkownika
shearly
Posty: 228
Rejestracja: piątek 12 lip 2002, 00:00

Re: Teatr dramatyczny

Post autor: shearly » wtorek 10 maja 2005, 17:01

...Przygotowywuje się do realizacji projektu systemu elektroakustycznego niedużej sceny dramatycznej. Macie może jakieś praktyczne uwagi na co szczególnie zwrócić uwage, jaki sprzęt wybrać. Interesuje mnie szczególnie dobór mikrófonów które bym mógł ustawić w obszarze widowni żeby móc rejestrować atmosfere spektaklu. Z góry dziękuje :)...

**********************

Zwróć uwagę na akustykę sali- jeśli jest dobra, to postaraj się nie popsuć. Jeśli nie masz żadnego doświadczenia, polecam skorzystać z usług profesjonalnej firmy... ja bym tak zrobił, ale znając realia... powodzenia...
...phi...

ODPOWIEDZ