Jaki sprzęt nagłośnieniowy?

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Awatar użytkownika
Gerry
Posty: 552
Rejestracja: czwartek 09 cze 2005, 00:00

Re: Jaki sprzęt nagłośnieniowy?

Post autor: Gerry » środa 22 cze 2005, 11:44

...Lepiej kup w polsce maja takie same ceny jak music town wejdz na strone http://www.musicworld.pl ta sama cena a gwarancja w polsce itd......

**********************

No faktycznie ceny rewelacja i wiadomo ze co u nas to u nas, zawsze lepiej z serwisem, gwarancją. Co prawda to prawda ale czemu taki mały asortyment w tym sklepiku??
...kto pyta nie błądzi :-)) Niech milczę jesli nie mam nic ciekawego do powiedzenia...

horncqt
Posty: 272
Rejestracja: sobota 26 mar 2005, 00:00

Re: Jaki sprzęt nagłośnieniowy?

Post autor: horncqt » środa 22 cze 2005, 14:13

Asortyment maja duzy tylo baza danych nie jest jeszcze wstawiona. Na stronie jest drobny ulamek tego co maja. Uwaga mozna z nimi negocjowac ceny;) i czasem bardzo....



Pozdrawiam


[addsig]
GG: 5239173

Awatar użytkownika
Gerry
Posty: 552
Rejestracja: czwartek 09 cze 2005, 00:00

Re: Jaki sprzęt nagłośnieniowy?

Post autor: Gerry » środa 22 cze 2005, 15:36

...Asortyment maja duzy tylo baza danych nie jest jeszcze wstawiona. Na stronie jest drobny ulamek tego co maja. Uwaga mozna z nimi negocjowac ceny;) i czasem bardzo....



Pozdrawiam



...

**********************



Dobrze wiedzieć! Na przyszłość jak znalazł. P.S. Tak sie właśnie zastanawiam czy naprowadzenie w poście kogoś na tani sklep jest reklamą tego sklepu czy nie? W sumie w forum chyba o to chodzi zeby wymieniac się informacją. Jesli ktoś pyta o konkretny produkt a ja znajde taki np. na allegro i podam link do tej strony na łamach tego forum, to czy łamię jego zasady?
...kto pyta nie błądzi :-)) Niech milczę jesli nie mam nic ciekawego do powiedzenia...

horncqt
Posty: 272
Rejestracja: sobota 26 mar 2005, 00:00

Re: Jaki sprzęt nagłośnieniowy?

Post autor: horncqt » środa 22 cze 2005, 15:43

Sprawa nie jest latwa. Ale jeeli ktos prosi o rade gdzie cos kupic to danie mu tego nie jest chyba kryptoreklama. Kryptoeklama polega na zachwalaniu czegos a nie dawaniu swiadectwa o istnieniu czegos. Tak mi sie wydaje.

GG: 5239173

Awatar użytkownika
Vibra
Posty: 282
Rejestracja: sobota 29 cze 2002, 00:00

Re: Jaki sprzęt nagłośnieniowy?

Post autor: Vibra » czwartek 23 cze 2005, 11:26

A co sadzicie o systemach firmy Wharfedale Pro??? Używa ktoś tego. Mogłby cos powiedziec?

horncqt
Posty: 272
Rejestracja: sobota 26 mar 2005, 00:00

Re: Jaki sprzęt nagłośnieniowy?

Post autor: horncqt » czwartek 23 cze 2005, 21:59

A dokladniej do czego ci sa potrzebne?
GG: 5239173

Awatar użytkownika
Vibra
Posty: 282
Rejestracja: sobota 29 cze 2002, 00:00

Re: Jaki sprzęt nagłośnieniowy?

Post autor: Vibra » czwartek 23 cze 2005, 22:37

...A dokladniej do czego ci sa potrzebne?...

**********************



Potrzebuje je jako odsluch dla siebie. Slyszalem, ze to dobry sprzet. Ale jak jest nie wiem wiec jesli cos wiecie to czekam na sugestie:)

ODPOWIEDZ