Jak zgrać lub wyciągnąć audio

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Awatar użytkownika
netes
Posty: 592
Rejestracja: piątek 11 cze 2004, 00:00

Re: Jak zgrać lub wyciągnąć audio

Post autor: netes » piątek 24 cze 2005, 23:07

...Czy moze chodzi ci o to, ze odtworzyc z telefonu filmik i przystawic do mikrofonu i zgrac ?



No ale jakos spadnie do minus zero wtedy, a i tak nie jest najlepsza. Zreszta kij z jakoscia byle cos slychac bylo....

**********************

Chodzi o to, żeby odtworzyć na kompie film, a w programie nagrywającym dźwięk wybrać nagrywanie ze źródła globalnego (What-U-Hear, Master itp.)... nic prostszego, a jeżeli karta nie obsługuje to musisz kombinować innymi sposobami, ale jakimi to ja nie wiem, najlepiej poszukać w okularkach...
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Mayewsky
Posty: 279
Rejestracja: poniedziałek 04 lis 2002, 00:00
Kontakt:

Re: Jak zgrać lub wyciągnąć audio

Post autor: Mayewsky » sobota 25 cze 2005, 00:08

......Czy moze chodzi ci o to, ze odtworzyc z telefonu filmik i przystawic do mikrofonu i zgrac ?



No ale jakos spadnie do minus zero wtedy, a i tak nie jest najlepsza. Zreszta kij z jakoscia byle cos slychac bylo....

**********************

Chodzi o to, żeby odtworzyć na kompie film, a w programie nagrywającym dźwięk wybrać nagrywanie ze źródła globalnego (What-U-Hear, Master itp.)... nic prostszego, a jeżeli karta nie obsługuje to musisz kombinować innymi sposobami, ale jakimi to ja nie wiem, najlepiej poszukać w okularkach......

**********************



Ah, kuuuuuurrrrrr... dopiero zakumałem o co wam biega z tymi okularami.



Google - tak ? :)



Kurna głupieje na starość chyab :(

Mayewsky

(GG - 4039365)

Awatar użytkownika
netes
Posty: 592
Rejestracja: piątek 11 cze 2004, 00:00

Re: Jak zgrać lub wyciągnąć audio

Post autor: netes » sobota 25 cze 2005, 15:43

.........Czy moze chodzi ci o to, ze odtworzyc z telefonu filmik i przystawic do mikrofonu i zgrac ?



No ale jakos spadnie do minus zero wtedy, a i tak nie jest najlepsza. Zreszta kij z jakoscia byle cos slychac bylo....

**********************

Chodzi o to, żeby odtworzyć na kompie film, a w programie nagrywającym dźwięk wybrać nagrywanie ze źródła globalnego (What-U-Hear, Master itp.)... nic prostszego, a jeżeli karta nie obsługuje to musisz kombinować innymi sposobami, ale jakimi to ja nie wiem, najlepiej poszukać w okularkach......

**********************



Ah, kuuuuuurrrrrr... dopiero zakumałem o co wam biega z tymi okularami.



Google - tak ? :)



Kurna głupieje na starość chyab :(

...

**********************

Ta :) Google.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ